ضد و نقضی گویی مسئولان در مورد کارخانه ارج/ مدیران کارخانه: خط تولید متوقف نشده؛ در حال تعمیرات هستیم/ کارگران: در پایان سال گذشته با ما تسویه حساب شده!

در حالی که مسئولین ادعا می کنند کارخانه ارج تعطیل نشده است، صحبت های کارگران این کارخانه حاکی از توقف خطوط تولید در این مجموعه است.

به گزارش سرویس چندرسانه ای«کمال مهر»؛؛ عد از انتشار گسترده خبر تعطیلی کارخانه تولید لوازم خانگی ارج،«فرهاد حنیفی» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن تکذیب تعطیلی کارخانه ارج، انتشار گسترده این خبر کذب را فضاسازی رسانه ای علیه دولت دانست و گفت: هفت شرکت داخلی و خارجی متقاضی خرید این کارخانه هستند که بعد از بررسی نهایی، واگذاری انجام می شود.

این مقام مسئول در ادامه مدعی شده بود: این واحد تولیدی در دو سال اخیر نزدیک به ۱۵ هزار کولر و بخاری تولید کرده و انبارهای این شرکت یک هزار دستگاه کولر و بخاری آماده فروش دارد.

این در حالی است که اخبار رسیده از کارخانه حاکی از آن است که کلیه محصولات مورد نظر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی که در انبارهای این شرکت وجود دارد، کالاهای معیوب و بازگشتی به کارخانه بوده و این کارخانه از ماه ها پیش علاوه بر اخراج کارگران خود تولید جدیدی نداشته است.

اخبار بیست و سی امشب (بیست و دوم خرداد) در گزارشی به این مساله پرداخت و در پایان توضیحات مدیران کارخانه ارج؛ صحبت ها و گلایه های کارگران سابق این شرکت را به تصویر کشید که کاملا با صحبت های مدیران این کارخانه در تضاد بود.

۱۳۹۵ شنبه ۲۲ خرداد | ساعت:۲۰:۴۸

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید