خانه / سیاسی / بین الملل / جنگ نرم عبری علیه ایران اسلامی (2) + دانلود

جنگ نرم عبری علیه ایران اسلامی (2) + دانلود

به گزارش کمال مهر، دیپلماسی دیجیتال بخشی از دیپلماسی عمومی است که با استفاده از رسانه های دیجیتالی مانند وب سایتها به کمک دولت مورد نظر آمده تا وضعیت دولت یاد شده را در افکار عمومی بهبود بخشد.
رژیم صهیونیستی نیز با آگاهی از منفور بودن خود در افکار عمومی جهانی و بویژه افکار عمومی ایرانیان تلاش می کند با ابزارهای دیپلماسی عمومی به ویژه دیپلماسی دیجیتال میزان نفرت عمومی علیه خود را کاهش دهد.
گزارش حاضر به عنوان بخش دوم از یک مجموعه رصد و مستند سازی ،به بررسی اقدامات تارنمای وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در دیپلماسی عمومی در قبال ایرانیان می پردازد.
مجموعه مطالعات “جنگ نرم عبری” با هدف بررسی و ابعاد سنجی فرآیند دیپلماسی عمومی اسرائیل در تقابل خود با ام القری جهان اسلام؛ رویکرد رصد و تحلیل را در این مصاف برگزیده است.

مجلد حاضر به عنوان دومین بخش از این مجموعه مطالعات، تمرکز خویش را بر ارائه­ مستنداتی از زبان و قلم یک کارشناس ارشد یهودی به نام “منشه امیر” (بدور از هرگونه دخل و تصرفی) به عنوان یکی از بازوان اصلی ديپلماسي عمومي  رژیم صهیونیستی نموده و با جمع آوری و ارائه­ 97 گزارش با عنوان “تفسیر سیاسی” ارائه شده توسط وی (طی بازه­ زمانی پنج ساله) سعی در معرفی رویکرد این رژیم در عرصه­ جنگ نرم نموده است.

مجلدات بعدی این مجموعه هشت جلدی در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

برای دانلود این گزارش اینجا کلیک کنید.

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

فعال شدن سامانه موشکی «اس۳۰۰» ساخت روسیه در سوریه

منابع خبری صهیونیستی از فعال شدن سامانه موشکی «اس۳۰۰» ساخت روسیه در سوریه خبر داده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.