خانه / تاپ نیوز / بر علیه اهانت ها

بر علیه اهانت ها

جام وبلاگی وبلاگستان «کمال مهر»؛

 

2جام وبلاگی

 

وبلاگ هو الحق در آخرین یادداشت خود نوشت:

نفوذ دشمن تا جیب ما

resaneh

ما انسان ها اکثرا به دلیل ضعف در مسائل معنوی و ماورالطبیعه بیشتر به بعد جسمانی خودمان اهمیت می دهیم و این قضیه در همه ابعاد زندگی مان برجسته می باشد  ،یکی از این قضیه ها بحث جنگ و دفاع می باشد.

حقیقت اینه که ما برای احیاء ارزش های اسلامی فراموش شده در جهان دست به انقلاب زده و تفکر نوینی را در جهان پایه گذاری کردیم که برمبنای دین و اندیشه الهی بود .

خوب مسلما هر اندیشه الهی دشمنان خواست خود را دارد ، همانطور که در صدر اسلام این چنین بود و با پیشرفت اسلام،  دشمنان به دنبال راهکارهایی برای جلوگیری از پیشرفت و زمین زدن آن بودند .

کمی پس از انقلاب هم دشمن براساس تجربیات گذشته دست به حمله نظامی برای براندازی انقلاب اسلامی  زد، اما با مقاومت و ازجان گذشتگی جوانان انقلابی و هدایت رهبرشان روبه رو گردیده و شکست سنگینی را متحمل گردیدند ، و در این مدت ما تجربیات و پیشرفتهای بسیاری در این عرصه بدست آوردیم .

اما این پایان دشمنی نبود:…

ادامه در نفوذ دشمن تا جیب ما کلیک کنید.

 


 

وبلاگ غربت قریب در آخرین یادداشت خود نوشت:

کوتاه و پرمحتوا

در این روزها شاهد جریانات و اخباری هستیم که با کمال بی انصافی و بی ادبی به مقدسات و شعائر الهی توهین نموده و امام معصوم شیعیان محمد باقر ع را آلت مضحکه دراوقات بیکاری و موضوع جک ها و خنده های خودقرار داده اند.

 این افراد دودسته بیشتر نیستند؛ یا مغرضند و یا جاهل و بی خبر…

ادامه در “کوتاه و پرمحتوا” کلیک کنید


وبلاگ نفوذ پنهان در آخرین یادداشت خود نوشت:

امام خوبي ها

th.jpg17

چندين سال گذشته يك شخصي يك حركت عميق و ريشه اي را در كشور عزيزمان ايران كليد زد و يك حكومتي را تشكيل داد به نام حكومت جمهوري اسلامي ايران ، از همان ابتداي تشگيل حكومت اسلامي چه در داخل كشور وچه در خارج از مرزهاي كشور هزينه هاي هنگفتي را براي زمين زدن اين نظام نو پا خرج كردند ، اما گويا اراده خداوند و اين مرد خدا و بسيجيان دلاورش و مردم اين مرزو بوم بر اين بود كه اين حكومت پا برجا بماند اقدامات فراواني صورت گرفت مانند :…

ادامه در “امام خوبي ها” کلیک کنید


درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.