خانه / اجتماعی / ارائه بسته سفرهای زیارتی و سیاحتی به بازنشستگان/پرداخت یارانه 500 هزار تومانی سفر

ارائه بسته سفرهای زیارتی و سیاحتی به بازنشستگان/پرداخت یارانه 500 هزار تومانی سفر

به گزارشکمال مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری ایراندخت عطاریان همزمان با ولادت با سعادت هشتمین امام شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و در بازدید از مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در استان خراسان رضوی (مشهد مقدس) گفت: بسته سفرهای زیارتی و سیاحتی به بازنشستگان کشوری در راستای رفاه بازنشستگان طراحی و تدوین شده است که از طریق اداره کل امور فرهنگی صندوق در حال اجرا است.

وی در ادامه به جزئیات این بسته اشاره کرد و گفت: بازنشستگان در سفرها مبلغ 500 هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند که از این مبلغ، 250 هزار تومان متعلق به همراه بازنشستگان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از اعزام بیش از 100 هزار بازنشسته به سفرهای زیارتی و سیاحتی در سال 93 خبر داد و گفت: مشهد، شیراز و کیش از جمله شهرهایی هستند که بیشترین آمار مسافرت بازنشستگان کشوری را به خود اختصاص داده‌اند.

عطاریان در خاتمه با بیان این مطلب که طرح سفرهای زیارتی، سیاحتی بازنشستگان کشوری از جمله سیاست‌های این صندوق بوده است، گفت: این طرح موجب انبساط خاطر و افزایش آرامش در بین این افراد و خانواده‌های آن‌ها خواهد بود.

انتهای پیام/

 

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.