خانه / اخبار اصلی / عربستان خطاب به داعش: به مرز‌های ما نزدیک نشوید، زیرا چیز خوبی پیدا نخواهند کرد!

عربستان خطاب به داعش: به مرز‌های ما نزدیک نشوید، زیرا چیز خوبی پیدا نخواهند کرد!

به گزارش سرويس بين‌‌الملل کمال مهر به نقل از پایگاه خبری  شبکه العالم، وزیر گارد ملی عربستان به گروه داعش درخصوص نزدیک شدن به مرزهای عربستان هشدار داد و گفت: بهتر است که به مرزهای عربستان نزدیک نشوند، زیرا چیز خوبی پیدا نخواهند کرد.

 “متعب بن عبدالله بن عبدالعزیز” دیروز در جریان بازدید از نیروهای مرزبان در مرزهای شمالی عربستان، برخی شایعات درباره وجود نیروهای خارجی مصری یا پاکستانی طول این مرزها را تکذیب کردو گفت: ما قدرت و امکانات کافی برای دفاع از کشور را داریم.
وزیر گارد ملی عربستان به خبرنگاران تأکید کرد: شهروندان اعم از نظامی و غیرنظامی از این میهن دفاع می کنند.
وی همچنین از علمای دینی سعودی و شهروندان عربستان خواست تا به مقابله با مبلغان فتنه انگیزی بپردازند.
سایت روزنامه عربستانی “الوطن” نوشت: متعب بن عبدالله بن عبدالعزیز در جریان بازدید روز گذشته از مقر گارد ملی در شهر عرعر گفت، برخی گروه‌های مشکوک در خارج از کشور فعالیت می کنند و تلاش دارند تا نقشه های خود را در داخل کشور به منظور برهم زدن امنیت، فتنه انگیزی و شبیخون فکری به جوانان سعودی اجرایی کنند.
وزیر گارد ملی عربستان خاطرنشان کرد: مقابله با این گروه‌ها و این شبیخون وظیفه همگان بویژه علمای دینی و مبلغان و صاحب نظران در هرجایگاهی است. ارتش ها با ارتش ها مقابله می کنند و از مرزها پاسداری می نمایند اما مقابله با جنگ های فکری و نقشه های سری، ماموریت مشترک همگان است.
اظهارات این مسئول سعودی درحالی مطرح می شود که شمار قابل توجهی از اعضای گروه های تروریستی در منطقه از جمله داعش و جبهه النصره تبعه عربستان سعودی هستند و مبلغان در این کشور همواره در حال حمایت از این گروه ها و تشویق مردم برای پیوستن به آن‌ها و یا حمایت از تروریست‌ها تحت عنوان جهاد هستند.
انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.