خانه / سیاسی / بین الملل / ساعت «ابوبکر البغدادی» ۶ هزار دلار تخمین زده شد+عکس

ساعت «ابوبکر البغدادی» ۶ هزار دلار تخمین زده شد+عکس

به گزارش کمال مهر، داعش شنبه ادعا کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده این گروه تکفیری و تروریستی روز جمعه در مسجد موصل خطبه خوانده است و در همین راستا نیز فیلمی از او منتشر کرد. هرچند که بغداد می‌گوید این فرد بغدادی نیست اما در رسانه‌ها فرد نشان داده شده در فیلم مذکور، بغدادی خوانده می‌شود. ساعتی را که این فرد که خود را خلیفه مسلمانان می‌داند، پوشیده بود، توجه روزنامه انگلیسی «ساندی تلگراف» را نیز مانند بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی جلب کرد و نوشت: ساعتی را که بغدادی در دست راستش پوشیده بود، تنها چیزی بود که در ظاهر این مرد سیاه پوش که خود را به هیئت آخرین خلیفه عباسی در بغداد درآوردوخ بود، قابل توجه بود، ساعتش بود. این ساعت یا از نوع «رولکس» یا از نوع «اومگا» است که ارزش آن 6 هزار دلار تخمین زده می‌شود.

این روزنامه اعلام کرد که نمی‌توان به اطمینان مارک این ساعت را اعلام کرد اما قطعا یکی از برندهای جهانی است.

این ساعت توجه بسیاری از کاربران اینترنت را نیز جلب کرده به طوری که یکی از آنها در فیسبوک می‌نویسد: خلیفه ساعتی سوئیسی پوشیده است. سؤال اینجاست که مارک آن چیست و قیمتش چقدر است؟

یا یک نفر در توییتر نوشته بود: آیا کسی می‌داند که خلیفه چه ساعتی پوشیده است؟

انتهای پیام/غ

 

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

دعوت ترامپ از پسربچه‌ای که قربانی همنامی با او شد

دونالد ترامپ از پسربچه‌ای که به دلیل همنامی با او در مدرسه مورد آزار همکلاسی‌های خود قرار می‌گیرد دعوت کرد در سخنرانی سالانه‌اش حضور یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.