آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / آزار شبانه جوان 20 ساله در اطراف روستا/دو پسر نقابدار دستگیر شدند

آزار شبانه جوان 20 ساله در اطراف روستا/دو پسر نقابدار دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر، برابر اعلام پلیس شهرستان لردگان در خصوص شکایت جوانی به هویت “الف” 20 ساله مبنی بر آزار و اذیت با توجه به اهمیت موضوع سریعا مراتب به دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

در همان روز، صحنه مورد بررسی قرار گرفته و شاکی جهت اخذ توضیحات به پلیس دعوت و لباس‌هایش جهت نمونه برداری به تشخیص هویت استان چهار محال بختیاری ارسال شد.

پس از اینکه ماموران صحبت‌های شاکی را شنیدند، مشخص شد این کار توسط فردی به نام “خ” صورت گرفته، لذا پس از اخذ دستور قضایی متهم بلافاصله بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت که به بزه ارتکابی خود با همدستی شخصی به هویت “ن” اعتراف کرد.

لذا متهم ردیف دوم نیز دستگیر و او نیز به آزار و اذیت “الف” اعتراف کرد و در تشریح جزئیات شب جنایت گفت: ابتدا صورتمان را توسط نقاب پوشانده و سپس شاکی را در روستا های اطراف شهر به دام انداخته و او را با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

در این راستا منزل متهم مورد بازرسی قرار می گیرد و آلات جرم کشف(چاقو) کشف و در نهایت دو متهم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شدند.

انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.