خانه / اجتماعی / پیوندهای مجازی ارمغان طلاق‌های آینده

پیوندهای مجازی ارمغان طلاق‌های آینده

 

 
به گزارش کمال مهر دکتر شهرام وزیری هیئت علمی دانشگاه و روانشناس بالینی گفت:در ازدواج عوامل و مؤلفه‌های بسیاری وجود دارد. به عنوان مثال: رفتار و عملکرد دوطرف، مشاهده چهره به چهره آنها و  زوایای مختلف رفتاری و همچنین بینش فرد و مقایسه کردن‌هایشان می‌باشد. 
 
وی افزود: این که فرد چگونه با افراد مختلف رابطه برقرار می‌کند و در انس و لطافت داشتن با دیگران چگونه تعامل می‌کند جزو حداقل حقوقی است که طرفین باید داشته باشند. 
 
دکتر وزیری با اشاره به روند ازدواج‌های اینترنتی اظهار داشت: در ازدواج‌های اینترنتی فقط با پوسته ظاهری سروکار داریم که حداکثر در مانیتورهای 21 اینچی مسائل را مطرح می‌کنند. 
درحالی که مسائل پشت پرده را نمی‌بینند و در داخل این غالب ممکن است بازیگرانه عمل کنند. 
در بعضی اوقات تصویر هم ندارند و فقط کلمه و عکس دارند و ممکن است با رتوش و تغییر دادن عکس، طرف مقابل را فریب دهند. 
 
وی در پایان بیان داشت: در ازدواج‌های اینترنتی از ابتدا با چهارچوب دروغین روبه رو می‌شوند و فقط با پوسته‌های بیرونی ارتباط برقرار می‌کنند و در واقع یک اعتیاد را تولید می‌کند و به گونه‌ای با لایه‌های دروغین و بدل افراد آشنا می‌شوند و بعد از ازدواج می‌فهمند که این فرد، فرد مناسبی برای آنها نبوده است. 
 
 
انتهای پیام/ 
 
 
 

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.