خانه / اجتماعی / “رانت خوار کرج” دستگیر شد/از قتل برادر تا جعل مهر‌های سازمان‌های دولتی و خصوصی

“رانت خوار کرج” دستگیر شد/از قتل برادر تا جعل مهر‌های سازمان‌های دولتی و خصوصی


کمال مهر:سرهنگ ” دالوند” ، در تشريح اين خبر افزود : در سال 1391 در حوالي شهرستان بروجرد لرستان داخل زمين‌هاي کشاورزي جسد مردي حدودا 24 ساله پيدا که بلافاصله ماموران بررسي صحنه در محل حضور و مشاهده کردند دست و پا ، دهان و گردن جسد با سيم و پارچه بسته و آثار دو ضربه پشت سرش مشهود است.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان لرستان افزود : بعد از گذشت چند ساعت با تحقيقات پليسي متوفي شناسايي تحقيقات از خانواده وي انجام که عنوان کردند ، شب گذشته همگي در منزل بوديم دو بردار که در تهران سکونت دارند با اختلاف يک ساعته به منزل رسيدند و بلافاصله با هم درگير و يکي ازآنها، ديگري را با سيم جارو برقي بي هوش و با خودرو از منزل خارج شدند و صبح زود برادرشان ( قاتل ) به منزل برگشت و عنوان داشت به خاطر مسائل خانوادگي و اختلاف قبلي وي را به قتل رساندم و جسدش را در زمين هاي کشاورزي رها نموده و به اتفاق همسرش از منزل خارج شدند.

وي گفت : کارآگاهان پليس آگاهي استان و شهرستان بروجرد با تحقيقات گسترده و اقدامات فني سرانجام محل سکونت متهم را در کرج شناسايي و ضمن اخذ نيابت قضايي با همکاري پليس آگاهي اين شهرستان قاتل را در منزلش دستگير و در بازرسي از منزل وي تعداد زيادي مهر هاي جعلي سازمانها و ارگان هاي دولتي و خصوصي کشف شد.

رييس پليس آگاهي استان با بيا ن اينکه ، قاتل لب به اعتراف گشود و گفت به خاطر اختلافات قبلي مبادرت به قتل برادرش کرده است ، تصريح کرد : با بررسي لازم مشخص شد متهم در امر تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت دارد و به جرم رانت خواري تحت تعقب پليس آگاهي شهرستان کرج مي باشد .

اين مقام انتظامي با اشاره به اينکه ، قاتل دستگير شده جهت تحقيقات بيشتر در اختيار پليس آگاهي شهرستان کرج مي باشد ، افزود : دلايل مختلفي از جمله اعتياد ، مشكلات روحي ورواني ، مستي ، اختلافات خانوادگي و قبيله اي و مسائل ناموسي در وقوع اينگونه قتل ها دخيل هستند.

انتهای پیام/

برچسب ها:  ، سارمان ، جعل ، دولتی ، خصوصی

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

ویلای دختر وزیر

بلایی که سر دختر وزیر آمد!

با دستور رئیس حوزه قضایی لواسانات و در اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر بنای غیر مجاز دختر وزیر سابق در لواسان اقدام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.