خانه / البرز / اخبارکرج / برای رفع دلواپسی های رهبری مدیریت جهادی و عزم ملی نیاز است / معقوله شکرگذاری فرهنگ فراموش شده است

برای رفع دلواپسی های رهبری مدیریت جهادی و عزم ملی نیاز است / معقوله شکرگذاری فرهنگ فراموش شده است

به گزارش «کمال مهر» ؛علاءالدین سیفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه مهرشهر ، با اشاره به نامگذاری سال 93 ، اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ، گفت: دلواپسی های مقام معظم رهبری اقتصاد و فرهنگ است.

وی تصریح کرد:اکنون کار به جای رسیده است که مدیران عملاً کاری را به جایی پیش نمی برند و مقام معظم رهبری از شما مردم کمک خواسته اند. و برای رفع دلواپسی های رهبری مدیریت جهادی و عزم ملی نیاز است.

سیفی گفت: هرجا اشکالی و یا تهدیدی از طرف دشمن صورت بگیرد مقام معظم رهبری این موارد را رصد می کنند و مردم را در جریان قرار می دهند و دلواپسی خود را بیان میکنند.

وی با اشاره به اینکه با هشت ساعت کار ، امور  پیش نمی رود  و مدیری که در تمامی ساعات پای کار باشد مدیریت جهادی کرده است ،تصریح کرد: غفلت سنگر خدمت را خواهد گرفت ، ما 280 هزار شهید دادیم تا این سنگر حفظ شود پس باید با عزم ملی و مدیریت جهادی مدیران این سنگر را حفظ کنیم.

P11

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج  در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مغفول ماندن “فرهنگ شکر گذاری” خاطرنشان کرد و گفت: فرهنگ شکرگذاری یک گزینه جامانده و معقوله ای بسیار مهم و فراموش شده و رو به افول است.معقوله ای که با عمل به آن خانواده ، انقلاب و اعتقادات ما را حفاظت می کند.

وی در این باره ادامه داد:اگر فرهنگ شکر رواج پیدا کند خدا نعمت را افزونی می بخشد ،ما باید زبانها را به سوی شکر روان کنیم و اگر به واسطه نعمتها شکر نکنیم عذابی شدید نازل می شود.

وی، در ادامه در خصوص وظایف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج اظهار داشت: تمامی نشریات روزنامه های کرج صدور مجوز چاپ کتاب ، چاپخانه ها کانون های تبلیغاتی  زیر  نظر این اداره می باشد.

این مسئول با اشاره به  فعالیت 1600 ویدیو کلوپ در کرج اظهار داشت: فعالیت این کلوپ ها مناسب نبوده و در ماه های اخیر با مدیریت جهادی این موضوع ساماندهی و موارد تخلف مرتفع می گردد.

علاءالدین سیفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج در پایان خاطرنشان کرد:  جهت فعالیت های فرهنگی کانون های مساجد در تابستان 93 کمک هزینه ای در نظر گرفته شده است که مسئولین این مجموعه ها با معرفی نامه جهت تنظیم تفاهم نامه دریافت کمک هزینه به اداره ارشاد مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.