عملیات 110 برای دستگیری “اژدهای پایتخت”


به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهر، در پی اجراي طرح محله محور و ارتقاء امنيت اجتماعي با توجه به وقوع‎ ‎چند فقره سرقت زورگيري در ‏هفته گذشته در مناطق جنوب غرب و جنوبی تهران و همچنین در محدوده ميدان ميوه و تره بار مرکزي تهران عوامل تجسس و اطلاعات‎ ‎کلانتري 152 خانی آباد نو ضمن تشکيل اکيپ ويژه اي شب گذشته به سطح خیابان‌ها و مخفیگاه‌های افراد شرور راهی شدند.

در حین اجرای این طرح بود که ماموران با‎ ‎استفاده از منابع و مخبرين، از حضور یکی از زورگیران خشن و سرکرده یک باند سرقت به نام “اژدر” معروف به “اژدها” که دارای بیش از 10 فقره سابقه کیفری در خصوص زورگیری و سرقت می‌باشد،‌ در میدان میوه تره بار مرکزی تهران مطلع شده و سریعا جهت دستگیری وی وارد عمل شدند.

متهم که در مخفیگاهش در حال خوشگذرانی بود با حضور ناگهانی پلیس شوکه شد و قبل از هر اقدامی دستگیر و به کلانتری منتقل گردید.

در بازجویی های اولیه پلیسی مشخص شد که “اژدها” از دها زن و مرد در مناطق مختلف جنوب شهر تهران زورگیری کرده و یکی از عاملان رعب و وحشت در میان مردم خانی آباد نو است.

سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری 152 خانی آباد نو با تائید این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: مالباختگان و شهروندانی که از آنان در ماه گذشته در مناطق جنوبی به ویژه جنوب غربی پایتخت زورگیر شده است جهت طرح و یا پیگیری شکایات خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

آمار جدید کرونای کشور ۱۸ مرداد

آمار جدید مبتلایان بیماری کرونا امروز شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.