آخرین خبرها

«اشباح» بدون سینمای سرگروه جای «چ» می‌آید/ «متروپل» از چهارشنبه به جای «معراجی‌ها»

کمال مهر:غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش ، درباره جلسه امروز این شورا و مصوبات آن گفت: فیلم سینمایی «متروپل» ساخته مسعود کیمیایی در گروه سینمایی قدس به جای فیلم سینمایی معراجی های ساخته مسعود ده نمکی روی پرده می‌رود.

وی افزود: فیلم سینمایی «چ» با توجه به اینکه فروش فیلم سینمایی «چ» ساخته ابراهیم حاتمی کیا، از کف فروش بالاتر است و این فیلم زمان طولانی دارد از این رو سانس های کمتری برای نمایش آن در نظر گرفته می شود، اکران این فیلم این هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «اشباح» از چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه در گروه آزاد اکران می‌شود و از هفته آینده پس از پایان اکران فیلم سینمایی چ اکران فیلم «اشباح» با سر گروهی سینما ازادی ادامه می یابد.

فرجی همچنین درباره اکران چرخشی در پردیس‌های سینمایی دارای چند سالن خاطر نشان کرد: اکران چرخشی  فیلم در این سینماها قرار است کارشناسی شود و بعد درباره آن تصمیم هایی اتخاذ شود.

وی افزود: همچنین مقرر شد محاسبه کف فروش فیلم‌ها از دوشنبه هر هفته تا یک شنبه هفته بعد محاسبه شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش خاطر نشان کرد: برخلاف اعلام دوستان، اکران فیلم های عید فطر تاریخ مشخصی ندارند، صرفا قرارداد‌هایی که منعقد شده باشد به شورا اعلام و از طریق شورا به پخش کننده اطلاع رسانی می‌شود و زمان اکران فیلم‌ها نیز توسط توزیع کننده اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930222000932#sthash.TUOnV08o.dpuf

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

تجمع اعتراضی مردم کرج در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران + تصاویر

نمازگزاران کرجی در پی اعلام تروریستی بودن سپاه از سوی آمریکا، در مصلی نماز جمعه تجمع اعتراضی‌ آمیز برگزار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.