آخرین خبرها

«بابا عمرو» اینگونه از نامزدی «اسد» استقبال کرد+عکس

به گزارش کمال مهر، با وجود گذشت 2 سال از پایان نبردها در منطقه «بابا عمرو» در شهر حمص و پاکسازی آن از گروه‌های مسلح با این حال این کوی همچنان نگاه رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند.

این کوی که به کشتار اهالی اش به دست گروه‌های مسلح در ابتدای بحران سوریه معروفیت خاصی پیدا کرده بود و اوایل سال 2012 گروه‌های مسلح تروریستی نفوذ بسیاری در آن داشتند، در جدیدترین اقدام و با اعلام خبر نامزدی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، اقدام به نصب تصویری بزرگ از وی در یکی از ورودی‌های این کوی کرد تا به این ترتیب خرسندی خود از این اقدام را اعلام کند.

بنابر اطلاعات به دست آمده اهالی این شهر به محض اعلام خبر نامزدی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور که قرار است در ماه ژوئن برگزار ‌شود، اقدام به نصب این تصویر کردند.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

اروپا درصدد بهره بردن از بازار ایران است/ اینستکس تحریم ها را دور نمی زند/ تردید آمریکا به کارایی ساز و کار ویژه مالی اروپا

ساز و کار ویژه مالی اروپا به جای تمرکز بر تجارت در زمینه های تحریم شده تنها برای تجارت های معاف از تحریم تلاش می کند. شرکت های بلوچیپ اروپا از قرار گرفتن در معرض خطر تحریم های آمریکا بواسطه ارتباط با ایران بیزار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.