خانه / اخبار اصلی / اولین گردهمایی فعالان عرصه فرهنگی مهرشهر برگزار می شود

اولین گردهمایی فعالان عرصه فرهنگی مهرشهر برگزار می شود

به گزارش «کمال مهر»؛  اولین جلسه هم اندیشی و تجمیع فعالیت های فرهنگی و برنامه ریزی در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در سطح مهرشهر با حضور فعالان این عرصه و امام جمعه محترم مهرشهر در مصلی نماز جمعه این شهربرگزار می شود.

جعفر رضانژاد مسئول برگزار کننده این همایش در خصوص این گردهمایی به خبرنگار ما گفت: با توجه به نامگذاری سال 93 از طرف مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به انجام فعالیتهای فرهنگی توسط جوانان این همایش به صورت خودجوش و در راستای لبیک به دغدغه معظم له برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود: ما در شرایط کنونی احساس مسئولیت کرده ایم و برای ایفای هرچه بهتر نقش خود در جامعه  برخود لازم دانستیم که در این راه قدم برداشته و  وظیفه خود در قبال مسائل فرهنگی و اجتماعی  ایفا کنیم.

این فعال فرهنگی در خصوص هدف برگزاری این همایش گفت: هدف اصلی ما از این نشست بررسی مباحث فرهنگی در حال اجرا در سطح منطقه مهرشهر و انسجام هرچه بیشتر آرا و تفکرات فرهنگی است و ایجاد انسجام و اتحاد در برنامه های اجتماعی و فرهنگی مجموعه ها می باشد.

رضانژاد تاکید کرد: ما از همه فعالین مجموعه های فرهنگی ،کانون ها و هئیات منطقه مهرشهر دعوت کردیم که در این همایش حضور بهم رسانده و در راستای منویات مقام معظم رهبری در سطح منطقه برنامه ریزی منسجم و دقیقی را اجرایی نمائیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد ؛ از کسانی که در این راستا صاحب فکر و برنامه هستند نیز دعوت بعمل آورده تا در این مراسم شرکت کرده و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمایند.

گفتنی است این همایش امروز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه ساعت 17 در مصلی مهرشهر برگزار می گردد.

انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.