خانه / اخبار اصلی / تلاش وزارت صنعت برای فعالیت رسمی یک شرکت صهیونیستی در کشور

تلاش وزارت صنعت برای فعالیت رسمی یک شرکت صهیونیستی در کشور

به گزارش گروه سیاسی «کمال مهر» به نقل از مرصاد، اظهار داشت: متاسفانه وزارت صنعت، معدن و تجارت طی ماه های گذشته اقداماتی را انجام داده که نشان دهنده تمایل این وزارتخانه در راستای ورود رسمی شرکت های صهیونیستی به داخل کشور بوده است.

وی افزود: در همین راستا، وزارت صنعت و معدن اقدامات و تلاش های وسیعی را در خصوص قانونی کردن معامله و حتی فعالیت یک شرکت صهیونیستی که تولید کننده سیگار است را انجام داده است.

حسینی با ابراز نگرانی از اینگونه اقدامات و نیز اعلام هشدار به وزارتخانه مذکور خواستار توجه جدی و برخورد قاطعانه با اینگونه اقدامات شد.

وی تصریح کرد: البته نمایندگان مربوط در مجلس شورای اسلامی، قطعا در برابر چنین مواردی عکس العمل نشان داده و قطعا به هیچ وزارتخانه و مسئولی اجازه همکاری و تعامل با شرکت های صهیونیستی را نخواهد داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: ارتباط با شرکت های صهیونیستی در هر زمینه ای و با هر دلیل و بهانه ای قابل قبول نبوده، چرا که از نظر ما «ها رژیمی جعلی بوده و ارتباط با آنها نیز غیر قانونی خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.