تارخ انتشار: چهارشنبه 16 آوریل 2014 - 19:13
کد خبر : 34546
چاپ خبر

هشداری جدی برای مسئولین فرهنگی؛

پیاده روی زن برهنه در کرج +عکس

شب گذشته زنی در محدوده چهار راه طالقانی کرج با وضعیت عریان و بر دوش داشتن یک کیف دستی در معابر و خیابان این منطقه اقدام به پیاده روی کرده است

به گزارش «کمال مهر» ؛ شب گذشته زنی در محدوده چهار راه طالقانی کرج با وضعیت عریان و بر دوش داشتن یک کیف دستی در معابر و خیابان این منطقه اقدام به پیاده روی کرده است.

به گفته شاهدان عینی در این پیاده روی ، مردم هیچ عکس العملی ازخود نشان نداده اند و برای جلوگیری از عمل این خانم هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

پیش تر کمال مهر از وضعیت اسفبار پوشش برخی از خانم ها و ترویج بی اخلاقی در خیابان های کرج مطالبی را با عناوین (جامعه جنسی و برهنگی نوین+ عکس) و (ویترین های بی حیایی و بی غیرتی! + عکس) منتشر نموده بود،که متاسفانه هیچگونه عکس العملی را از طرف مسئولین در پی نداشته است؛ و اکنون شاهد وضعیت فاجعه باری در سطح شهر می باشیم.

 

(جامعه جنسی و برهنگی نوین+ عکس)

 (ویترین های بی حیایی و بی غیرتی! + عکس)

001kamalemehr.ir_004

با وضعیت مشاهده شده و قبح شکنی هرچه بیشتر زنانی که می خواهند فضای جامعه را به سمت “جامعه جنسی” سوق بدهند متاسفانه تاثیر گذارن و فعالان  و مسئولان حکومتی با تغییراتی که در حال شکل گیری است، قدم های بی رمق خود را حتی در آستانه پرتگاه  ”ارزش های اخلاقی ” نیز بر نمی دارند!

کوتاه شدن تدریجی مانتو و روسری ولباس ها ، تغییرات نامحسوسی که در پوشش زنان و مردان ایرانی درحال شکل گیری است امری اتفاقی نیست .«برهنگی نوینی»که توسط افرادی هدایت شده و تحت غالب مٌدعرضه می شود، حرکت مداوم و نرمی است که در بعضی از موارد ،با جلوگیری از آن تغییر ماهیت داده و به شکل دیگری رواج پیدا می نماید.    

“پوشیدن” لباسهایی که “نپوشیدن” آنها هیچ فرقی با برهنه بودن زنان در جامعه ندارد و یا عریان ظاهر شدن اینچنینی در خیابانها،  همه و همه نشانه برنامه ریزی دقیق کسانی است که میخواهند در آینده ای نزدیک تغییرات اساسی پیرامون (غیرت، حیا و عفاف) را در جامعه رقم بزنند!

فریاد های دلسوزان بنیاد خانواده  در بزنگاه های مختلف به گوش مسئولین رسیده است ولی متاسفانه مسئولین ذی ربط در خواب خرگوشی بسر می برند.

در جامعه کنونی که شاهد پوشش های نامناسب  زنان و دخترانی هستیم که به نوعی برهنگی را به نمایش می گذارند ، اگر مسئولین امر فکر اساسی نکنند و  فرهنگسازی صحیحی در خصوص نوع پوشش های مرد و زن نداشته باشند؛ قطعاً با وجود این تحرکات در آینده ای نزدیک  تیر خلاصی بر پیکره «حجاب و عفاف و حیا و غیرت» در مملکت اسلامی زده خواهد شد.

یکی از ارزش های اخلاقی  که باعث ثبات و جلوگیری  از بی بندباری های جنسی  می شود “حیا و غیرت” است .و کسانی که در صدد رواج بی غیرتی وتَزَلزُل بنیاد خانواده ایرانی هستند آگاهانه دست به این اعمال زده و اقداماتی را صورت می دهند ولی در کنار این اقدامات انفعال مسئولین نیز خود ناآگاهانه در حال رواج بی غیرتی و فساد و تَزَلزُل در جامعه اسلامی می باشد که این مسئله گناه نابخشودنی است.

 

“غفلت” مسئولین موجب صدها بیماری غیر اخلاقی در سطح جامعه می شود و به مرور زمان و در بستر حرکت نرم این سّم مهلک طبعات جبران ناپذیری را بر بنیان خانواده ایرانی بر جای خواهد گذاشت.

هرچند که در سالهای اخیر مقام معظم رهبری مسئله فرهنگ را بارها و بارها گوش زد نموده اند و در ابتدای امسال نیز این موضوع را با عدم رضایتشان از وضعیت فرهنگ عنوان داشته و معقوله «فرهنگ» را نیز در نامگذاری سال مطرح کردند، نشان از ضعف مدیران و مسئولین نظام دراین جریان می باشد! امید است مسئولین امر در راستای منویات مقام معظم رهبری گام های موثری را برداشته تا شاهد رشد و ارتقای سطح فرهنگ جامعه ایرانی اسلامی  باشیم.

 

 

انتهای پیام/

۱۸ دیدگاه »

 1. دکتر شاهین فرمانفرمایی آوریل 16, 2014 در 11:38 ب.ظ - Reply

  بیماریهای روانی متعددی وچود دارد که فرد به هر روش ممکن ،متوسل به رفتارهای هنجار و یا ناهنجاری میشود تا توسط دیگران باصطلاح “دیده “شود ودر حقیقت در پشت این نقاب ،رفتاری ملتمسانه دارد و حامل این پیام به مردم است ” که من هم وجود دارم مرا ببینید”.
  حال این روانپریشی گاهی مولد خفاش شب میشود که قصد قهرمان نمایی و مطرح شدن داشت وگاهی سبب رو آوردن به اعتیاد والکل میشود تا نوجوان به این شکل خودش را بزرگ مطرح کند وگاهی هم مثل این خانم(البته آقایان برهنه هم زیاد دیده ایم)
  فرهنگ ما غنی تر از آنست که با این ناهنجاریها آسیب ببیند دلیل عدم ورود مردم هم ،بیمار دانستن این فرد است.پس ما هم فرهنگی عمل کنیم و با مطرح کردن این روانپریشان ناخود آگاه سبب بر آوردن خواسته انان نشویم .

  • واحدخبر آوریل 17, 2014 در 1:06 ق.ظ - Reply

   باعرض سلام و ادب
   یکی از دلایل می تواند همین روانپریشی و یا جلب توجه باشد.
   در نگاهی دیگر شاید بر سر شرط بندی این انفاق رخ داده باشد!
   و یا بر اثر مصرف مواد مخدر صنعتی!
   و موضوع بر این نیست که چرا مردم جلو نیامده اند ! در موارد مختلف و در کشورهایی مانند ایتالیا فرانسه و آلمان این نوع اعتراض به این شکل وجود دارد و برخورد مردم و نیروهای امنیتی نیز به شکل متعارفی است( با پوشاندن یک پوشش مورد را به اداره پلیس هدایت میکنند)! در اینجا سکوت مردم هزارمعنا و مفهوم در خود نهفته دارد!!!
   بحث بر این نیست که باید شخص سرکوب بشود، باید دید علت حضورش چه بوده بعد قضاوت کرد!
   حرف اساسی این است که چرا جامعه ما به رشد و بلوغ فرهنگی نرسیده است و مسئولین چرا در این زمینه فعالیت نمی کنند !
   چرا معضلات و مشکلات اینقدر باید گسترش پیدا کند! که باعث این نوع رفتار در جامعه بشود!
   و صدها و هزاران سوالی که طرف اصلی، مسئولان مملکتی را مورد خطاب قرار می دهد! عدم رسیدگی صحیح ،بی برنامگی در دستگاه های دولتی برای رشد و تعالی اقتصاد و فرهنگ و مباحث اجتماعی … کار دولتمردان فقط شده است منافع شخصی و دعواهای سیاسی و جناح بازی ، و مردم را فراموش کرده اند!

 2. حیدری آوریل 17, 2014 در 1:15 ق.ظ - Reply

  آقای دکتر موافقم!
  احتمالاً مشکل روانی داشته!

 3. ناشناس آوریل 17, 2014 در 6:19 ب.ظ - Reply

  اگر اینجور دیدگاهها در جامعه رواج پیدا کند !پس وای بحال ملت اسلامی که جمعی لائیک و غربگرا بررسی مشکلاتشان را بعهده دارند!!!

 4. محمد جعفری آوریل 19, 2014 در 12:20 ب.ظ - Reply

  بسم الله الرحمن الرحیم
  حقیقت این است که ما گم گذاشتیم و اگر کم نمی گذاشتیم اینگونه نمی شد؛

 5. ناشناس آوریل 19, 2014 در 1:48 ب.ظ - Reply

  عزیز من این بدبخت مشکل روانی داشته احتمالاْ چرا سریع از هر چیزی برای کوبیدن مسوولین استفاده میکنید؟
  بعدم خوب به هر حال این نتیجه ۸ سال ندیدن مردم هست

 6. سارا آوریل 19, 2014 در 2:41 ب.ظ - Reply

  شاید از طرفداران گروه فمن بوده.

 7. ناشناس آوریل 20, 2014 در 4:48 ب.ظ - Reply

  جامعه ای اگر رفاه زده شود وبا اندک فشار تحریم از گفتمان مقاومت عقب کشد وبه فرهنگ غربی دلبسنه باشد مانند انها تبدیل به حیوان میشود هر چند نامش شیعه باشد و این است نتیجه رای به روحانی انگلیس درس خوانده که باید دم کدخدا را ببیند در مقابل سیلیهای دندان شکن بخورد وهنوز هم دست از تفکر غلط خود برندارد.

 8. SSS می 11, 2014 در 1:23 ب.ظ - Reply

  انقدر بهشت بهشت گفتید که اخر سر همه از اون ور جهنم می زنن بیرون با تشکر

 9. سلام می 17, 2014 در 12:46 ب.ظ - Reply

  غیرت مردان گم شده -کم رنگ شده چون بیرون رنگارنگ می بینن دیگه زشتی ناموس خودشون به چشمشون نمی یاد بپا خیزید ای مردان با غیرت ایرانی این نسل بی هویت امروز و فردا را به جای خود بنشانید تا این قدر بدی و زشتی ترویج پیدا نکند .

 10. قیمت سانترال پاناسونیک مارس 10, 2015 در 12:16 ب.ظ - Reply

  ای بابا این کارا چیه

 11. قیمت سانترال پاناسونیک مارس 10, 2015 در 12:21 ب.ظ - Reply

  این کارا چیه آخه

پاسخی بگذارید »

 • آخرین اخبار
 • واکنش آذری جهرمی به سورپرایز شنبه و یکشنبه روحانی | علت تبریک روحانی مشخص شد؟
  عملیات رهگیری پهپادهای آمریکایی زیر نظر کدام مقام بلندپایه ارتش بود؟
  تدبیر جدید سپاه و بسیج برای برخورد با اراذل و اوباش
  نحوه خرید و توزیع سیم‌کارتهای‌ دانش‌آموزی اعلام شد
  خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت
  از بانک صادرات ایران وام بدون قسط بگیرید
  مصطفی ادیب، مامور تشکیل کابینه لبنان شد/ نخست وزیر جدید لبنان کیست؟
  پهپادهای مجهز به موشک سپاه و ارتش آماده حمله مرگبار به دشمن /موشک «تاپ اتک» ارمغان فطرس برای تانک‌های مهاجم
  ورود به مازندران در روز های تاسوعا و عاشورا ممنون شد
  جزئیات طرح پیش‌فروش جدید ایران‌خودرو
  عملکرد فراتر از حد انتظار انویدیا در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۰
  گوگل با ابزاری جدید، خواندن و نوشتن خط هیروگلیف مصری را به کاربران آموزش می‌دهد.
  رونمایی از موشک بالستیک «شهید قاسم سلیمانی» و موشک کروز «ابومهدی المهندس»، بازتاب گسترده ای در رسانه های منطقه و جهان داشت.
  اتمام اعتبار مجوز همکاری شرکت‌های آمریکایی با هواوی برای این شرکت چینی دردسرساز شد
  وضعیت کلان‌شهر تهران در ابتلا به کرونا
  فرمانده عملیات مقابله با کرونای تهران: امسال سخت‌ترین پاییز را تجربه خواهیم کرد
  هند از مشارکت هواوی و ZTE در توسعه شبکه ۵G جلوگیری می‌کند
  تاریخ معرفی و عرضه آیفون ۱۲ اپل توسط جان پراسر فاش شد
  فیسبوک بزرگترین گروه طرفداران افراطی ترامپ با ۲۰۰ هزار عضو را حذف کرد
  سرگیجه کنکور
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: K...