خانه / اجتماعی / حملات سایبری به سایت هدفمندی یارانه‌ها جنبه امنیتی ندارد

حملات سایبری به سایت هدفمندی یارانه‌ها جنبه امنیتی ندارد

کمال مهر:محمود واعظی د گفت: در انجام کارهای بزرگ اینترنتی همانند هدفمندی یارانه‌ها آمادگی هر گونه حملات هم از داخل و خارج فراهم است.

وی افزود: فایروال‌های متعددی روی سایت رفاهی فعال است و تمام حملات سایبری جنبه امنیتی ندارد، بلکه برخی از حملات از روی کنجکاوی و خودآزمایی است.

واعظی در ادامه عنوان کرد: در سایت رفاهی سیستم امنیتی قرار دادیم که توانست از این گونه حملات جلوگیری کند و خوشبختانه تاکنون مشکلی ایجاد نشده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: این حملات و IP آنها در داخل کشور شناسایی شده است.

واعظی در ادامه با اشاره به اینکه فعالیت اصلی در پشتیبانی از سایت رفاهی اسفند ماه و تعطیلات نوروز انجام گرفته است اظهار کرد: هم اکنون تیم نظارتی سایت رفاه مسئول پشتیبانی از این سایت است.

وی در خصوص نحوه فعالیت اینترنتی در آینده اظهار کرد: در سال گذشته با راه اندازی دیتاسنتر ملی توانستیم این سایت را در اختیار Refahi.com  قرار دهیم و در آینده هرگونه فعالیت های بزرگ در مرکز داده ملی قرار خواهد گرفت.

واعظی در پایان خاطرنشان کرد: در آینده فعالیت‌های اینترنتی و سرویس دهی فعالیت های بزرگ بهتر و سریعتر صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.