خانه / اخبار اصلی / سه گروه نمی‌توانند برای ثبت نام هدفمندی یارانه‌ ها اقدام کنند

سه گروه نمی‌توانند برای ثبت نام هدفمندی یارانه‌ ها اقدام کنند

به گزارش کمال مهرنعمت‌الله ترکی  گفت: سه گروه از مردم فعلا در سیستم هدفمندی یارانه ها نمی توانند ثبت نام کنند که شامل سرپرست خانواری که قبلا یارانه دریافت می‌کردند اما در این مدت  فوت شده‌اند و فرد دیگری جایگزین شده(همسر) که سیستم اطلاعات ثبت نام این خانواده را فعلا قبول نمی‌کند، گروه دوم کسانی هستند که در این مدت تحت تکفل پدر و مادر بودند و به تازگی عقد و یا ازدواج کرده‌اند می‌بایست تحت پوشش پدر و مادر همچنان ثبت نام بکنند زیرا این گروه به عنوان سرپرست خانواده محسوب نمی‌شوند.گروه سوم زوجینی هستند که در این مدت  از هم جدا شده‌اند و سیستم اجازه ورود  این افراد را نمی‌دهد .

وی ادامه داد:بعد از بررسی‌های  انجام شده و جمع بندی های صورت گرفته در نیمه اول یا دوم اردیبهشت ماه بعد از اتمام ثبت نام ده روزه مجددا سیستم را مهیا خواهیم کرد تا این سه گروه بتوانند ثبت نام کنند.

معاون برنامه ریزی و بودجه استانداری تهران یادآور شد: این خانواده‌ها هیچ گونه نگرانی در خصوص ثبت نام در سیستم هدفمندی یارانه‌ها نداشته باشند چراکه در اردیبهشت ماه شرایط ثبت نام این افراد حتما مهیا خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.