خانه / دسته‌بندی نشده / چرا سایت رفاهی refahi.ir باز نمیشود؟

چرا سایت رفاهی refahi.ir باز نمیشود؟

گروه آی تی “کمال مهر“؛ با متد ساده فنی و پینگ کردن سایت refahi.ir می توان متوجه شد که سایت نه پینگ می شود و نه Trace.

چرا سایت رفاهی باز نمیشود؟

حتی اگر استدلال شود که آی پی مبتنی بر شبکه ملی (بر مبنای ۱۰٫۱۰٫۰……) برای وب سایت ستاپ شده باید گفته شود که این سایت از داخل ایران هم نه پینگ میشود و نه در دسترس است.

آزمایش باز کردن سایت با آی اس پی هایی مانند اینترنت مخابرات، پارس آنلاین، ایرانسل، شاتل و …. که روی شبکه ملی نیز ستاپ شده، صورت گرفت و مشکل مجددا دیده شد.

سوال فنی این است که در خوش بینانه ترین حالت با وجود ۲۰ میلیون سرپرست خانواده در کشور و تلاش ۱۵ میلیون نفر از این افراد برای ثبت نام اینترنتی و مدت زمان ۱۲ روزه برای ثبت نام (۱۰ روز برای ثبت نام عادی و ۲ روز برای جا مانده های ثبت نامی) یعنی روزی یک میلیون و ۲۰۰ هزار کاربر آنلاین باید ثبت نام کنند.

قابلیت پاسخ به request ها و درخواستهای سیستمی از سوی دیتابیس سایت رفاهی و پهنای باند تخصیص شده برای سایت، دو فاکتور اصلی است که بار قبل (دیدن نام سرپرست خانوار برای سبد کالا و نه ورود اطلاعات وسیع مانند ثبت نام در سایت با توجه به زمان محدود برای تعریف لاین ها) جواب خوبی نداده و باز نشدن و کرش کردن دیتابیس شاهد این مثال است.

 

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

ابراز احساسات وصف ناشدنی کودک چینی هنگام اذان گفتن + فیلم

کودکی که علاقه بسیاری به اذان گفتن دارد، هنگام این کار احساسات خود را به شکلی غیر قابل وصف نشان می دهد.

یک نظر

  1. عزیزانی که در ورود به سایت ثبت نام یارانه مشکل دارند:1- ابتدا به این آدرس بروید http://www.refahi.ir/kernel/trmاگر نتوانستید وارد مرحله ثبت نام شوید وارد این مرحله شوید : ابتدا روی ساعت گوشه سمت راست مانیتور خود دوکلیک چپ نمایند(یا اگر موجود نیست به کنترل پنل و سپس به قسمت date and time یا time and date وارد شوید) سپس ساعت وتاریخ آنرا طبق ساعت وتاریخ سایت http://www.time .ir تنظیم نمایند.همچنین در زبانه time zone شهر tehran را انتخاب نمایید و همچنین تیک گزینه ای را که نوشته مقابل رادارد بزنید synchronize whit an internet time server و سپس update now را بزنید وچندین ثانیه صبر کنید تا آپدیت شود و پیغامی میدهد سپس ok راحتما بزنید .دقت کنید اگر زبان ساعت شما فارسی است گزینه قبل از ظهریا بعدازظهر بودن ساعت را اصلاح کنید و اگر به انگلیسی است گزینه am برای قبل از ظهر و pm را برای بعد از ظهربگذارید.چنانچه تنظیمات تاریخ شما به هجری قمری باشد سال را 1435 و ماه را جمادی الثانی و روز را هم طبق روزی که در آن هستید مشخص نمایید. وok را حتما در پایان کار بزنید. مشکل برطرف میشود. چه مرورگر شما موزیلا فایرفاکس باشدو چه اینترنت اکسپلورر
    -تشکر با یک دعا- شمانیز اطلاع رسانی فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.