خانه / اخبار اصلی / اعزام زائران استان البرز به خانه خدا از فرودگاه پیام محقق می شود

اعزام زائران استان البرز به خانه خدا از فرودگاه پیام محقق می شود

سرویس استانی «کمال مهر» ؛صبح امروز(چهارشنبه) اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت با هئیت همراه وارد استان البرز شد و در اولین حضور خود با آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج  دیدار کرد.

اوحدی علت حضور خود را بررسی مسائل سازمان حج زیارت عنوان کرد و گفت: بدلیل تازه تاسیس بودن استان البرز جهت بررسی مسائل و مشکلات احتمالی به استان سفر نموده است.

در حاشیه این دیدار رئیس سازمان حج و زیارت در پاسخ به خبرنگار «کمال مهر» در خصوص امکان  اعزام زائران استان البرز از فرودگاه پیام به خانه خدا گفت: بله ما قصد داریم که این اتفاق در استان شکل بگیرید و زائرین البرزی از امکاناتی که در همین استان وجود دارد استفاه کنند .

اوحدی در ادامه افزود : امروز قصد داریم از فرودگاه پیام در مهرشهر دیدن کنیم و پس از بررسی امکانات فرودگاه با دریافت مجوز از سازمانی هواپیمایی کشور این امر در استان البرز محقق گردد.

 گفتنی است هم اکنون جلسه رئیس سازمان حج و زیارت با استاندار البرز در حال برگزاری است و پس از آن با حضور در اداره کل حج و زیارت استان البرز به بررسی مسائل حج و زیارت استان خواهند پرداخت.

انتهای پیام/.

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.