خانه / اخبار اصلی / بارش شدید “باران” و “برف” در روز طبیعت

بارش شدید “باران” و “برف” در روز طبیعت

به  گزارش خبرنگار اقتصادی کمال مهر، پیرو اطلاعیه شماره 4 دوشنبه 93.1.11 سازمان هواشناسی به اطلاع می رساند فردا چهارشنبه 13 فروردین بارش شدید باران، گاهی با رعدو برق و در ارتفاعات بارش برف در استانهای لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب استان مرکزی، فارس، شمال خوزستان، شمال و غرب اصفهان، بوشهر و نیمه غربی کرمان پیش بینی می شود.

همچنین روز پنجشنبه(93.1.14) بارش شدید باران،گاهی با رگبار و رعد وبرق و در ارتفاعات بارش برف در استانهای فارس،لرستان،غرب کرمان،شمال خوزستان،غرب سمنان و خراسان رضوی پیش بینی می شود.

از این رو برای مناطق ذکر شده ابگرفتگی معابر عمومی ،سیلابی شدن مسلها و در مناطق کوهستانی و برفگیر به وی‍ژه چهارشنبه در جاده های کوهستانی زاگرس و پنجشنبه در البرز و زاگرس پیش بینی می شود.

توصیه می شود مسافران نوروزی ضمن خودداری از توقف در حاشیه رودخانه ها و همراه داشتن تجهیزات لازم،برنامه زمانی مناسب را برای عبور از جاده های کوهستانی مناطق یاد شده اتخاذ نمایند.

انتهای پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.