خانه / البرز / اخبارکرج / 12 فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است

12 فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است

به گزارش «کمال مهر» شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به مناسبت فرا رسیدن 12 فروردین طی بیانیه ای اعلام داشت؛

 متن بیانیه:

12 فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است که در این روز با اکثریت قاطع آرای مردم، نظام سیاسی کشور را پس از 2500 سال نظام سلطنتی و شاهنشاهی به حکومت جمهوری اسلامی تغییر پیدا کرد.

ملت بزرگ ايران در روز دوازدهم فروردين‌ماه سال ۵۸ ، استقرار نظام جمهوري اسلامي را پذيرفتند تا نداي امام و پیشوای  خويش را لبيك گفته باشند. روز جمهوري اسلامي از سوي ملت، برگ
تأييد ديگري بود مبني بر آزادگي ملتي كه حاضر به استمرار سيطره طاغوت و مستكبران جهان بر سرنوشت
امت اسلامي نبوده و نيست.

روز جمهوري اسلامي سند افتخار آزادي و استقلال ملت بزرگ ايران اسلامي و يك روز بزرگ ملي و انقلابي است. ملت ما در آغازین روزهای سال،‌ روز جمهوري اسلامي را در حالي گرامي مي‌دارند كه همواره به مدد ايمان محكم و همت بلند خويش از كوران حوادث سخت و نفس‌گير سربلند بيرون آمده ‌اند. اين ملت اكنون در مقطع بزرگي از تاريخ كه استکبار جهانی  هر لحظه مانعي جديد بر سر راه توسعه و رسيدن او بر اوج قله‌هاي رفيع ترقي ایجاد می کند، نستوه و استوار و گوش به فرمان رهبر و امام خویش جهت تحقق آرمان‌هاي بلند انقلابي و اسلامي خويش ایستاده است.

در سال 1393 که این روز مبارک با ایام شهادت بزرگ پرچم دار ولایت حضرت فاطمه الزهرا (س) متقارن گردیده است، ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه  ایران اسلامی  بار دیگر با گوش دل سپردن به فرمایشات
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و با تمام توان خویش در راستای تحقق اهداف معظم له در نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیرت جهادی اقدام خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن گرامی داشتن آغاز سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیرت جهادی ، روز جمهوري اسلامي اين روز ملي و انقلابي را گرامي داشته و مجد و عظمت ملت ایران اسلامی را در پرتو عمل به فرامين آيين مبين اسلام در سايه رهبري هوشمندانه و خردمندانه حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوند متعال مسئلت دارد.

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

بسته حمایتی

نحوه پرداخت «بسته‌های حمایتی» جدید

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.