خانه / اجتماعی / مردم را نمی‌کشتم فقط حذف می‌کردم

مردم را نمی‌کشتم فقط حذف می‌کردم

به گزارش خبرنگار حوادث کمال مهربه نقل از اسوشیتدپرس، براساس فیلم کوتاه جدیدکه به صورت مستند تولید شد و سند های جرم و جنایت‌های سازمان یافته را به تصویر می‌کشد “شوتا” عضو باند یاکوزا یا مافیای ژاپن صحنه‌هایی از آن در یکی از رستوران‌های وی واقع بر “ماکائو” در چین با کارگردان این مستندساز گفتگو کرد” شوتا” با اشاره به قتل یکی از خبرنگاران توسط این باند گفت: اعضای آن معتقدند قتل فقط حذف شماری از افراد مزاحم است که دستور آن توسط رییس باند صادر می‌شود.

در بخش دیگری از این کلیپ مستند 9دقیقه‌ای “شوتا” در حالی که سیگار می‌کشد در خصوص نحوه ورود خود به این باند مخوف گفت: هنگامی که برای ادامه تحصیل به آمریکا فرستاده شدم، در یکی از شرکت‌های آمریکایی-آسیایی استخدام شدم.

از ثروت و سرمایه میلیاردی این شرکت و همکاری‌اش با باند “یاکوزا” پی بردم، بیش از این تصورم این بود باند” یاکوزا” فقط در ژاپن و آسیا به فعالیت‌های تبهکارانه می‌پردازد، اما با ورود به آمریکا و همکاری با این باند، حوزه گسترده فعالیت‌های این باند برایم آشکار شد.

هم‌اکنون باند یاکوزا با بیش از 100هزار عضو در سراسر جهان به فعالیت حرفه‌ای خویش ادامه می‌دهد.

انتهای‌پیام/

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.