سیلی به صورت خبرنگار به خاطر خانم اشتون؟!

0

به گزارش کمال مهر، حمید رسایی اظهار کرد: خانم اشتون پیش از سفر خود به استاندار اصفهان گفته بود که تمایلی ندارد در این سفر خبرنگاران در اطراف او باشند به همین دلیل وقتی که یک خبرنگار صداوسیما تلاش کرد تا از وی فیلمی بگیرد ماموران امنیتی با این خبرنگار برخورد کردند.

وی با تاکید بر اینکه اشتون باید جواب خبرنگاران ایرانی را بدهد، گفت: ایران مستعمره نیست چرا باید چنین اقدامی صورت بگیرد. من از آن تصویربرداری که با او برخورد شده است عذرخواهی می‌کنم. این چه رفتاری است که صورت گرفته است. وقتی که تصویربردار صداوسیما سعی کرده است از فاصله دور از خانم اشتون فیلم بگیرد یک مامور امنیتی که مشخص نیست مامور وزارت خارجه بوده است یا نیروی انتظامی به دنبال او دویده است و به او سیلی زده است آن هم به خاطر اینکه خانم اشتون نمی‌خواهد از او فیلم گرفته شود.

نماینده مردم تهران در مجلس در بخش دیگری از تذکر خود گفت: بر اساس آیین‌نامه باید بعد از گزارش کمیسیون سوالات نمایندگان اعلام وصول شود اما در اعلام وصول‌ها تاخیر شده است. سوال من از وزیر نفت هنوز در برنامه اعلام وصول نیست. اگر قرار نیست سوالی مطرح شود باید این را اطلاع دهید. سوالات مهمی باقی مانده است از جمله در مورد توافق ژنو، موضع دولت در خصوص مسکن مهر و مساله سبد کالا، اینها چیزهایی است که مردم از ما می‌پرسند.

باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی که اداره جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: سوالات نمایندگان به ترتیب در دستور کار قرار می‌گیرد، ضمن اینکه شما به غیر از اینکه سوالات خود را مطرح می‌کنید در تذکرات‌تان هم سوالات خود را بیان می‌کنید که البته اشکالی ندارد چرا که مجلس پویاست اما ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم که به وظیفه خود عمل کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.