تدارك ويژه تلويزيون براي آخرین شب “چهارشنبه ” سال 92

تلويزيون سه‌شنبه شب فيلم‌ها و انيميشن‌هاي مختلفي را روي آنتن مي‌برد.
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون کمال مهر به نقل از روابط عمومي رسانه ملي مخاطبان شبكه هاي سيما امشب قيلم هاي سينمايي متنوعي را شاهد خواهند بود .

فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني و انيميشن «جك غول كش»، «ماشين‌ها 1»، «بال‌ها»، «حاشيه اقيانوس آرام»، «لوپر»، «شجاع»، «نقشه فرار»، «سريع و خشن»، «گنج پنهان»، «ابري با احتمال بارش كوفته قلقلي»، «فرار از سياره زمين» و «تام و جري و لوبياي سحر آميز» در آخرين سه شنبه شب سال – 27 اسفند ماه – از شبكه‌هاي سيما روي آنتن مي‌رود .

 *** شبكه يك سيما

فيلم سينمايي «جك غول كش» به كارگرداني برايان سينگر، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي شود .

در خلاصه داستان اين فيلم با بازي نيكولاس هولت، استنلي توسي و ايوان مك گريگور آمده است : يك جوان روستايي به نام جك براي فروش اسب و گاري به شهر مي رود ولي به خاطر سر به هوا بودنش گاري از او ربوده مي شود. او به دنبال گاري است كه به مردي بر مي خورد كه از دست سربازان فرار مي كند. مرد كه براي فرار به اسب جك احتياج دارد در مقابل اسب تعدادي لوبيا به جك مي دهد و جك با لوبياها به خانه بر مي گردد. همان شب دختر پادشاه اليزابل كه از قصر فرار كرده و مسيرش را گم كرده به در خانه جك مي رسد. باران شديدي مي آيد و يكي از لوبياها خيس مي شود. لوبياي خيس رشد كرده و خانه جك به آسمان مي رود و …

 *** شبكه دو سيما

انيميشن «ماشين‌ها 1» به كارگرداني جان لستر، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 14:30 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود .

در خلاصه داستان آمده است: لايتينگ مك‌ كوئين ماشين مسابقه ‌اي خوش‌ عكس هميشه براي پيروز شدن مسابقه مي دهد. مك‌ كوئين در راه رسيدن به محل مسابقات قهرماني جام پيستون در كاليفرنيا براي مسابقه دادن با دو رقيب ديرينه، به طور غير منتظره خود را در جاده 66 شهر رادياتور اسپرينگ مي‌يابد و با شخصيت‌هاي اين شهر آشنا مي شود و مي فهمد كه زندگي همانند يك سفر است نه خط پايان .

انيميشن «بال‌ها»، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 17:30 از شبكه دو سيما روي آنتن مي‌رود .

 *** شبكه سه سيما

 فيلم سينمايي «حاشيه اقيانوس آرام» به كارگرداني گويي لرمو دل تورو، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 16:30 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود .

 در خلاصه داستان فيلم آمده است : در پي پديد آمدن شكافي در كف اقيانوس موجوداتي عظيم الجثه و دايناسور مانند از آن شكاف بيرون مي آيند و به شهرهايي در حاشيه اقيانوس آرام حمله مي كنند .

 رينكو كيكوچي، آدريس البا و چارلي هونام در فيلم سينمايي «حاشيه اقيانوس آرام» بازي كرده‌اند.

 *** شبكه چهار سيما

 فيلم سينمايي «لوپر» به كارگرداني رين جانسون ، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 20:30 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

 آينده‌اي كه سفر در زمان اختراع شده ولي غيرقانوني است و فقط در بازار سياه انجام مي شود. لوپر ها اشخاصي هستند كه توسط اوباش استخدام مي شوند تا به گذشته سفر كنند و افرادي كه براي رئيس شان دردسر ساز هستند را مي كشند. داستان اصلي اين فيلم زماني شروع مي شود كه ماموريت يكي از اين لوپر ها اين است كه خود را در گذشته بكشد.

 *** شبكه تهران سيما

 انيميشن «شجاع» به كارگرداني مارك اندروس، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 12:30 از شبكه تهران پخش خواهد شد.

 اين انيميشن درباره يك شاهزاده خانم به نام مريدا است كه علاقه فراواني به تيراندازي دارد ولي خانواده اش با اين كار مخالف هستند از اين رو وي در يك روز از خانه فرار مي كند و به دنبال سرنوشت زندگي اش مي رود و در اين راه به طور كاملا اتفاقي باعث ايجاد شورش در قلمرو پدرش مي‌شود.

 فيلم سينمايي «نقشه فرار» به كارگرداني ميكائيل هافستورم ، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 15:30 از شبكه تهران پخش مي شود.

 در خلاصه داستان فيلم با بازي آرنولد شواتزينگر، سيلوستر استالونه و فيفتي سنت آمده است: ري برنرلين براي يك شركت خصوصي كار مي كند كه كارش آزمايش ضريب امنيت زندان هاست طي قراردادي ري بايد اين بار از زنداني فرار كند كه به پيشرفته ترين امكانات براي ايمني مجهز است . ري با خشونت دزديده مي شود و در زنداني اسير مي شود كه پر از محفظه هايي شيشه اي است و با اميل راتماير آشنا مي شود. ري به كمك او موفق مي شود از زندان فرار كند و كل زندان را كه روي يك كشتي در دل اقيانوس قرار دارد منفجر كند و …

 فيلم سينمايي « سريع و خشن 6 » به كارگرداني جاستين لين ، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 19 از شبكه تهران روي آنتن مي رود.

 داستان فيلم از اين قرار است كه : فرزند برايان هيكز به دنيا مي آيد و دوست و برادر زن دمي ، دومينيك تورتو به وي هشدار مي دهد كه اين بايد براي برايان سرآغاز يك زندگي شرافتمندانه باشد. در همين زمان هابز، مامور پليس به خانه مخفيگاه دومينيك در اسپانيا مي آيد و از او طلب ياري براي دستگيري يك تبهكار خطرناك به نام اوون شاو را مي كند. هابز ابتدا مخالفت مي كند اما هابز، سپس اطلاعاتي به دومينيك مي دهد كه وي را مجاب به اين همكاري مي كند. لتي اورتيز ، همسر دومينيك كه وي گمان مي كرده مدت ها پيش مرده است ، زنده است و در گروه شاو با وي همكاري مي كند.

 ون ديزل، چل واكر و دايان جانسون در فيلم سينمايي « سريع و خشن 6 » بازي كرده اند.

 *** شبكه شما

 فيلم تلويزيوني «گنج پنهان» به كارگرداني بابك محمدي سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبكه شما پخش مي شود.

 در اين فيلم با بازي مريم سعادت، رضا كيانيان، عليرضا خمسه، مجيد مشيري، سعيد پيردوست آمده است : داستان ناخداي يك كشتي را روايت مي كند كه در زمان مرگ، نقشه گنجي كه در جزيره كيش مدفون است را برايسه فرزندش به ارث مي گذارد. فرزندان براي پيدا كردن گنج به جزيره كيش مي روند و در حين جستجو متوجه مي شوند كه نقشه گنج ناقص است . آن ها در ادامه جستجو براي يافتن گوشه چهارم و مفقود شده نقشه به وجود برادر ديگري پي مي برند كه حاصل ازدواج پدرشان در زمان اقامت در جزيره كيش ، با زني بومي است و گوشه چهارم را به عنوان ارث همراه خود دارد، پس از كامل شدن نقشه فرزندان در ميابند كه هريك از تكه هاي نقشه در واقع گنجي است كه، پتانسيل هاي منطقه و جذابيت هاي جزيره كيش را نشان مي دهد.

 فيلم تلويزيوني «گنج پنهان» به تهيه كنندگي غلامرضا صالحي توليد مركز كيش است.

 *** شبكه پويا

 انيميشن «ابري با احتمال بارش كوفته قلقلي» به كارگرداني كريس ميلر ، فيل لرد، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 17:15 از شبكه پويا پخش خواهد شد.

 مخترع جوان كه از كودكي دست به اختراعات عجيب غريب مي زده و ناموفق بوده است، اينبار بر اساس احتياج مردم شهر و هنگاميكه آنها فقط توانايي خريد غذاهاي ارزان مانند ساردين رادارند ،دستگاهي را اختراع مي كند كه آب را به غذا تبديل مي كند و تبديل به يك قهرمان محلي مي شود.

 انيميشن «فرار از سياره زمين» به كارگرداني كل برانكر ، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 18:40 از شبكه پويا پخش مي شود.

 داستان اين انيميشن درباره موجود فضايي اي است كه به سياره زمين آمده و توسط انسان ها دستگير مي شود تا روي آنها آزمايش هايي صورت گيرد. برادر وي براي نجات او به زمين مي‌آيد.

 انيميشن «تام و جري و لوبياي سحرآميز» به كارگرداني اسپايك برنت، سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 20:10 از شبكه پويا پخش مي شود.

 داستان اين انيميشن از اين قرار است كه : جك مي خواهد شهر قصه را كه پدرش آن را به صورت يك پارك تفريحي در اختيار مردم مي گذاشته نجات دهد و تصميم مي گيرد گاوش را بفروشند. كشاورزش در قبال فروش آن چند لوبيا گاو را از او مي خرد.

 *** شبكه نمايش

 فيلمهاي سينمايي و تلويزيوني « برهوت »، « شمشير زن دوره گرد » ، « مارهاي آناكونداي 1» ، « دار و دسته نيويوركي ها » و « سوئيني » سه شنبه 27 اسفند ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبكه نمايش روي آنتن مي‌رود .

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید