نیروهای ‌مسلح آدم‌ربایان جیش‌العدل را از بین ببرند/ آنها سنی نیستند؛ مامور آمریکا هستند

فتاحی با بیان اینکه اعضای گروهک تروریستی جیش‌العدل نه تنها اهل سنت نیستند بلکه مسلمان هم نیستند، گفت: ما نمایندگان اهل سنت از نیروهای مسلح می‌خواهیم گروهک تروریستی جیش‌العدل را حتی در خاک کشور همسایه پاکستان سرکوب کرده و از بین ببرد چرا که اینها از آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تفرقه میان مسلمانان ماموریت دارند و سنی نیستند.
 

 

خبرگزاری فارس: نیروهای ‌مسلح آدم‌ربایان جیش‌العدل را از بین ببرند/ آنها سنی نیستند؛ مامور آمریکا هستند

 

کمال مهر:عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه و رئیس فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی  با اشاره به ربایش 5 نفر از مرزبانان کشورمان توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل، گفت: من به عنوان رئیس فراکسیون نمایندگان اهل تسنن مجلس شورای اسلامی این آدم‌ربایی از سوی گروهک‌های تروریستی را تقبیح و محکوم می‌کنم و عنوان می‌کنم که این گونه گروه‌ها که با اقدامات خود به دنبال تفرقه میان شیعه و سنی هستند، مسلمان نیستند.

وی با بیان اینکه گروهک تروریستی جیش‌العدل نه تنها اهل سنت بلکه مسلمان هم نیستند، افزود: تشیع و تسنن با هم برادر هستند و اختلافی هم اگر باشد اختلاف میان اعضای یک خانواده است و هیچ وقت این اقدام دشمنان نمی‌تواند موجب بر هم زدن وحدت مسلمانان در ایران شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان اهل تسنن مجلس اظهار داشت: ادبیات نیروهای مسلح ما ادبیات تدافعی است اینگونه گروه‌ها کاری نکنند که نیروهای مسلح ما را به واکنش وادارند چرا که در این صورت جغرافیای منطقه دچار تغییراتی خواهد شد.

فتاحی با بیان اینکه شیعی و سنی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مطالبه‌ای جز تامین امنیت ندارد، گفت: ما نمایندگان اهل سنت از نیروهای مسلح می‌خواهیم گروهک تروریستی جیش‌العدل را حتی در خاک کشور همسایه پاکستان سرکوب و از بین ببرد چرا که اینها از آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تفرقه میان مسلمانان ماموریت دارند و سنی نیستند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید