برگزاری نمایشگاه‌های بهاره استان البرز در نیمه اسفندماه

0
بازدیدها: 173

کمال مهر:

حمید کریمی گفت: هر ساله در 2 نوبت یکی پیش از مهرماه و دیگری در آستانه فرا رسیدن نوروز، نمایشگاه‌هایی با هدف عرضه مستقیم کالا و تامین محصولات و کالاهای مورد نیاز مردم در این ایام دایر می‌شود.

وی تصریح کرد: هر ساله استقبال زیادی از سوی مردم برای تهیه محصولات خود از این نمایشگاه‌ها وجود دارد و بسیاری از شهروندان تلاش دارند تا مایحتاج ضروری و کالاهای اصلی مورد نیاز را از نمایشگاه‌های فوق تهیه و تامین کنند.

رئیس اتاق اصناف استان البرز ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان در آستانه فرا رسیدن نوروز و پایان سال، اقدام به خرید کالاهای مختلف به ویژه از طریق نمایشگاه‌های بهاره می‌کنند، امسال نیز برنامه‌ریزی لازم برای دایر کردن این مراکز انجام شده است.

*احداث نمایشگاه‌های بهاره در 7 منطقه استان البرز

کریمی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال در 7 نقطه از استان البرز نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا دایر می‌شود و تلاش داریم با انجام نظارت‌های مستمر و ویژه، کالاها و محصولاتی که در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود، از نظر کیفیت قابل قبول بوده و انتظارات مردم برآورده گردد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در کرج مبنی بر اینکه آیا تاریخ دقیق آغاز به کار نمایشگاه‌های بهاره قطعی شده است، گفت: 7 نمایشگاه از 14 اسفند‌ماه سال جاری آغاز به کار کرده و به مدت 10 روز دایر هستند.

*3 نمایشگاه بهاره در کرج دایر می‌شود

رئیس اتاق اصناف استان البرز اضافه کرد: از 7 نمایشگاه فوق 3 نمایشگاه در شهرستان کرج دایر می‌شود و با توجه به تراکم جمعیتی و شرایط موجود، امسال در باغستان، شیخ‌آباد و مهرشهر کرج نمایشگاه بهاره از 14 اسفندماه به بعد دایر است.

کریمی ادامه داد: 4 مرکز عرضه مستقیم کالا ویژه پایان سال در شهرستان‌های دیگر استان البرز از جمله ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و فردیس احداث می‌شود.

وی گفت: تلاش داریم تا کالاهای پرمصرف، مواد غذایی، آجیل و خشکبار، محصولات مورد نیاز و اقلام ضروری خانواده‌ها با قیمت‌های مناسب در این نمایشگاه‌ها در اختیار مردم قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید