خانه / اخبار اصلی / دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی و هوایی ارتش با فرمانده کل قوا+صوت

دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی و هوایی ارتش با فرمانده کل قوا+صوت

به گزارش گروه سیاسی «کمال مهر»؛

 

 

رهبرانقلاب:ملت،مسئولین ونخبگان وحدت خودرا حفظ كنند/انتقادها منصفانه باشد،دولت چندماهی بیشتر نیست آمده،باید فرصت داد.هم منتقدین با شرح صدر رفتاركنند هم مسئولین دولتی با منتقدین با شرح صدر رفتار كنند.

رهبرانقلاب:امروز مشاهده میكنیم،دشمنان حرفهایی میزنند كه این مایه عبرت ملت ماست.ملت مذاكرات و اظهارنظرهای بی ادبانه آمریكاییها را زیرنظر داشته باشند/بعضی میخواهند نظرمردم را از دشمنی دشمن منصرف كنند.

 

رهبرانقلاب:جمهوری اسلامی متكی به ایمان و محبت و اراده مردم است/انشاءالله در 22بهمن خواهید دید كه ملت ایران می آیند و استحكام و اقتدار ملی خود را فریاد میزنند.

رهبرانقلاب:راز ماندگاری نظام اسلامی تكیه صریح و شفاف بر اصول و ارزشهاست همانطور كه امام بزرگوار اینطور بود/هیچ نباید این صراحت را از دست داد،تاكتیكها را میتوان عوض كرد ولی اصول باید مستحكم بماند.

رهبرانقلاب: گاهی یك حادثه ابعادی پیدا میكند كه حتی خود پدیدآورندگان آن حادثه هم انتظارش را ندارند. حادثه 19 بهمن از این قبیل بود
رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی: قدرتهای مداخله گر میخواهند به مردم كشورها القا كنندكه استقلالشان با پیشرفت منافات دارد؛ كسانی هم در داخل كشورها از جمله در ایران حرف آنها را تكرار میكنند

دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش با فرمانده كل قوا، از ساعتی دیگر در حسینیه امام خمینی آغاز خواهد شد.

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.