آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / هشدار در خصوص مخدری جدید به نام «گُل»

هشدار در خصوص مخدری جدید به نام «گُل»

عضو
به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی کمال مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دكتر قديرزاده گفت: به تازگي ماده‌اي به عنوان «گُل» توسط جوانان به منظور تفریح مصرف مي‌شود كه در اصل گل‌ها و سرشاخه‌هاي گياه شاهدانه هستند.

وی افزود: اين ماده كه در كشورهاي اروپايي به نام ماريجوانا شناخته مي‌شود اثرات قوي تري نسبت به حشيش داشته و مصرف مداوم آن موجب اعتياد رواني فرد مي‌شود.

وی، سرخوشي، اضطراب، حملات همراه با وحشت‌زدگي، خنده‌هاي بي‌مورد، خشكي دهان، ضربان قلب بالا، فراموشكاري، سندروم بی‌انگیزگی و اشتهاي سيري ناپذير را از علايم مصرف ماريجوانا دانست و افزود: جوانان و نوجوانان با اين تفكر كه مصرف ماريجوانا خطر اعتياد ندارد به مصرف آن روي مي‌آورند اين در حالي است كه به اعتقاد اكثر محققان حوزه اعتياد، مصرف حشيش و ماريجوانا دروازه ورود به مصرف مواد مخدر و روانگردان های خطرناك تر است.

انتهای پیام/

م

درباره‌ی کمال مهر

همچنین ببینید

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرج اعلام شد

رییس پلیس راهور البرز، گفت: به منظور تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد شهروندان استان در روز ۲۲ بهمن تمهیدات ویژه ترافیکی وهماهنگی لازم با نهادهای خدماتی، سازمان های امدادی و نیروی انتظامی انجام شده و برای برگزاری مراسم یوم الله آمادگی کامل داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.