به جرم توهين به رجوی دادگاهی شدم +عکس

1

به گزارشگروه وبگردی کمال مهر،ياسر عزتي با تشريح بخشي از روزهاي تلخ حضورش در تيم سازمان مجاهدين خلق (منافقين) گفت: افرادي كه تازه وارد پادگان اشرف و سازمان مي شدند بايد 2 سال در هنگ حنيف آموزش و دوره مي ديدند به نوعي مخ ما را شستشو مي دادند ولي چون من پدرم در اشرف بود 6 ماهه خارج شده و وارد تيم شدم.وي افزود: به ما نوعي اطلاعات مي دادند كه انگار ايران يك دهات است و قدم به قدم سپاهي با اسلحه ايستاده و حتي مي گفتند اگر مي خواهيد از مجموعه خارج شوی تو را به ايران مي فرستيم و ما از ايران مي ترسيديم.

اين عضو سابق سازمان مجاهدين خلق اظهار داشت: يك بار از زور عصبانيات روي ديوار نوشتم “مرگ بر رجوی – ديدار به قيامت” و به اين دليل من بازداشت شده و 9 ساعت از صبح تا عصر دادگاه بودم. اينقدر فشار آوردند و همه دوستانم بر عليه من اعترافاتي داشتند و دست آخر وصيت نامه مادر را آوردند كه نوشته بود بايد براي سازمان تا آخرين نفس كار كني و من به نوعي گول خوردم.

عزتي با اشاره به اينكه مي گفتند پدر من از شكنجه گرهاي به نام سازمان بوده گفت: البته پدرم مسئول خريد سازمان هم بود ولي هميشه من را كتك مي زد. گاهي با چك و لگد و گاهي با صندلي چون مخالف جدايي من با سازمان بود.

اين عضو سابق مجاهدين خلق در پاسخ به اينكه آيا تيم هاي ترور دوره خاص و پاداش خاصي داشتند گفت: تروريست هاي سازمان معمولا 3 تا 5 سال در سازمان بودند و نبايد با ما ارتباط برقرار مي كردند چون ما نبايد از ايران چيزي مي فهميديم. مثلا صياد شيرازي خيلي اهميت داشت و بايد از بين مي رفت و يا لاجوردي را خود رجوي دستور اكيد داشت بايد ترور شود.

عزتي در مورد ارتباطات غير اخلاقي در سازمان گفت: سازمان مهاجرين را در كشورهاي اروپايي جذب مي كردند و حتي براي آنها همسر اختيار مي كردند و به نوعي با زنان دنبال جذب نيرو بودند و هزينه زيادي هم صرف مي كردند. “مدتنز” وكيل سازمان بود و تمام افرادي كه با او كار مي كردد زنان دوره هاي اول سازمان بودند.

يكي از نكات جالب در گفته هاي اين فرد اين است كه مي گويد: اول شادي و تفريح و هتل و پول بود بعد در حاشيه همه را جمع مي كردند برويم تظاهرات… اين روش گروه مجاهدين بوده است.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.