پاسخ یک فرزند شهید به یاوه‌گویی‌های کری

1
بازدیدها: 168

به گزارشگروه وبگردی کمال مهر، احمد جعفری، فرزند شهید خلیل الله جعفری در صفحه اجتماعی خود  نوشت: باسلام و درود بی کران به صاحب الزمان(عج) و نائب بر حقش امام خامنه ای، در سایتهای خبری مطلبی را خواندم که جان کری وزیر امورخارجه آمریکا ایران را به حمله نظامی تهدید کرده که لازم دانستم پاسخی به یاوه گویی ایشان بدهم.

آقای جان کری شما و قدرتهای وابسته نظامی به جنابعالی در مقابل چشمان مردم مجاهد و باایمان ایران اسلامی کوچک و حقیر هستید. اگر جنابعالی درک و فهمی از قدرت موشکی، نظامی و امنیتی ایران اسلامی داشتید هرگز چنین یاوه گویی نمی کردید.

به جنابعالی توصیه میکنم حتما فیلمهای جنگ 8ساله دفاع مقدس را ملاحظه کرده تا رشادت سربازان رهبری و شهدای عزیزمان برای شما به اثبات برسد که چگونه پوزه نوکرتان صدام را به خاک مالیدند.

آقای جان کری اگرقرار براین باشد مردم شریف ایران اسلامی از موشکهای شما در هراس باشند پس بدانید شهروندان رژیم جعلی و نامشروع اسراییل با گوشهای خود صدای غرش موشکهای شهاب 3 و سجیل را در اسراییل خواهند شنید و جهنم را با چشمان خودخواهند دید و تمام پایگاههای اطراف ایران به قتلگاه سربازان شما خواهد شد و شهرهای تل آویو، اورشلیم و حیفا به جهنمی از آتش تبدیل خواهدشد و آغازگر آن با شماست اما تصمیم گیرنده پایان آن ایران است.

هر زمانی که حضرت آقا دستور دهند سربازان آقا سیدعلی در تل آویو رژه رفته و در قدس نماز جماعت برگزار خواهند کرد و اگر زمانش فرا برسد موشکهای سجیل و شهاب به وظیفه شان عمل خواهند کرد و اینجانب به عنوان یک فرزند شهید و سرباز کوچک رهبری به سردمداران غرب و خصوصا اسراییل اعلام میکنم اگر به گفتمان بنده شکی داشته میتوانید گزینه خود را عملی کرده و آنگاه خود شاهدمحو و نابودی کشور نامشروع، خونخوار جعلی و سرطانی اسراییل بوده و پرچم این کشور برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده شود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید