دزفولی: داوران ترسی از آندرانیک تیموریان ندارند

0

کمال مهر:هادی دزفولیگفت: در داوری هم توانایی داوری و هم قضاوت درست و شهامت مطرح است.

وی در ادامه گفت: امکان دارد در طول بازی اگر بازیکنی خطایی انجام می‌دهد از چشم داور دور باشد و بازیکن خطاکار جریمه نشود که در این صورت کمیته انضباطی این وظیفه را برعهده خواهد داشت که در مورد تیموریان هم همین قضیه وجود داشته است.

وی افزود: اصفهانیان رئیس کمیته داوران تعاملی که با دپارتمان ایجاد کرده است، در بهتر قضاوت کردن داوران تاثیر خواهد داشت.

وی بیان داشت: داوران باید زمانی که یک بازی را قضاوت می‌کنند شهامت داشته باشند و  از طرفی دیگر هم کمک داوران باید به آنها کمک کنند.

دزفولی خاطرنشان کرد: شاید درگذشته داوران روی تیم‌های پرسپولیس و استقلال حساسیت نشان می‌دادند اما الان این طور نیست و ترسی از بازیکنان این دو تیم ندارند.

وی ادامه داد: کمیته داوران کارشان را به خوبی انجام می‌دهند و به داورها چگونگی بهتر قضاوت کردن را گوشزد می‌کنند.

وی در رابطه با فغانی گفت: این داور به عنوان داور ذخیره در جام جهانی فعلا انتخاب شده است که وی قضاوتی نخواهد کرد مگر اینکه خدایی نکرده داوری دچار مصدومیتی شود و نتواند داوری کند، فغانی این کار را انجام خواهد داد و این امکان وجود دارد که به عنوان داور چهارم نیز به زمین برود.

دزفولی در رابطه با جدایی مظفری‌زاده گفت: خانواده وی به کانادا رفتند و خودش نیز فوق لیسانس گرفته و قصد دارد تحصیلش را ادامه بدهد و گفته است که از داوری خسته شده است.

وی ادامه داد: در هر کاری وقتی جذابیتی وجود نداشته باشد دیگر علاقه‌ای به کار نمی‌ماند و برای مظفری‌زاده هم همین مسئله به وجود آمده بود.

دزفولی افزود: ما باید تبادل داور با کشورهای اطراف را داشته باشیم و به داورها احترام بگذاریم تا بتوانیم داورهایمان را به ماندن دلگرم کنیم.

وی در پایان گفت: تداوم در خوب بودن تشویق را به همراه دارد و تداوم در بد بودن تنبیه را به همراه خواهد داشت.

انت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.