گاز گرفتی در تالار عروسی/ حال 18 تن از مصدومان وخیم است

0
بازدیدها: 143

 

 

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران عنوان کرد: در ساعت 17:49 دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تبریز از انتشار گاز مو کسید کربن در تالار عروسی مطلع شد و بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل حادثه از تالاری در ابتدای ائگلی اعزام شدند.

وی درباره جزئیات این حادثه گفت: در قسمت بانوان سالن عروسی مراسمی برگزار بود و حدود 150 میهمان نیز در سالن حضور داشتند که پیش از ساعتی از مراسم به میهمانان احساس خواب آلودگی و بیهوشی دست داده بود و پرسنل تالار پس از مواجهه با این اتفاق سریعا با سامانه ی 125 تماس گرفتند و درخواست کمک کردند.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از رسیدن میهمانان را از سالن خارج کردند و 18 نفر از افراد مذکور که حال عمومی‌شان رضایت بخش نبود سریعا تحویل عوامل اورژانس شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

به گفته ی این مقام مسئول در آتش نشانی 9 تن از مصدومان پس از ساعاتی از بیمارستان مرخص اما 9 تن دیگر همچنان در مراکز درمانی بستری هستند.

ملکی یادآور شد در بررسی کارشناسان آتش نشانی علت حادثه استفاده از یک دستگاه بخاری بزرگ بود که متاسفانه دود‌کش بخاری خارج شده و تمام آلاینده ها و گاز منو اکلسید کربن در تالار پخش شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید