سرخابی‌ها بر احساسات خود غلبه کنند / مردم انتظار بازی جوانمردانه دارند

0
بازدیدها: 154
کمال مهر

فرشاد فلاحت‌زاده که سال‌ها سابقه حضور با پیراهن آبی در برابر سرخپوشان تهرانی را در کارنامه خود دارد، اظهار داشت: از ابتدای تشکیل این دو باشگاه، مردم بسیاری به آنها علاقه‌مند شده و استقلال و پرسپولیس نماد فوتبال ایران هستند.

وی تصریح کرد: همواره بخش مهمی از بهترین بازیکنان فوتبال در این ‌دو تیم حضور داشته و امسال نیز شاهد هستیم که در کنار بازیکنان با تجربه و ملی‌پوش، جوانان آینده‌ داری روز جمعه به میدان می‌روند و همین امر انتظار مردم را افزایش داده است.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل حساسیت بالایی که نتیجه این بازی برای دو تیم دارد، ما شاهد بودیم که کادر فنی و بازیکنان در زمین با احتیاط بسیار زیادی بازی کرده و بازی جذاب و تماشایی را شاهد نبودیم.

فلاحت‌زاده بیان داشت: امیدواریم امسال بازیکنان و کادر فنی سرخابی‌ها بتوانند بر احساسات خود غلبه کرده، بیش از گذشته به فکر ارائه بازی جذاب و تماشاگر پسند باشند.

وی متذکر شد: البته بیش از فوتبال زیبا و پرگل، برای مردم ارائه بازی جوانمردانه اهمیت دارد و به طور قطع اکثریت هواداران استقلال و پرسپولیس هرگز نمی‌خواهند تیمشان به هر شیوه‌ای برنده بازی باشد.

فلاحت‌زاده تاکید کرد: بنابراین انتظار مردم از تیم‌های بازیکنان و مربیان استقلال و پرسپولیس این است که ارائه فوتبال جوانمردانه را در اولویت قرار داده و پهلوانانه مبارزه کنند.

وی گفت: امیدوارم روز جمعه دو تیم بتوانند یک فوتبال حرفه‌ای، جذاب و با رعایت اصول جوانمردی و پهلوانی را به نمایش بگذارند و در این صورت هر نتیجه‌ای که حاصل شود، مردم با رضایت ورزشگاه را ترک خواهند کرد.

 

 

 

 

فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید