حرف‌های بدون سانسور یک کارگردان

0

 

 

کمال مهر:محمد درزی کاسمانی، کارگردان این نمایش،  گفت:  نمایش از تاریخ 29 دی تا 9 بهمن ساعت 16، در مورد معظل سد معبر می باشد که به صورت ملموس  مشکلات شهر و شهروندان  و قانون و اعمال قانون در مواجهه با سد معبر می پردازد.

وي ادامه داد: تئاتر خیابانی به عنوان یک عامل غیرقابل پیش بینی شناخته می‌شود. نوعی حضور و مشارکت آزاد تماشاگر خود نیاز به تجربه و قدرت بداهه بسیار بالایی دارد.

کاسمانی در ادامه گفت: این نمایش در نقاط مختلف شهرستان بابل با 25 بازيگر و  همکاری 10 تن از عوامل، با حمايت شهرداري و كميسيون فرهنگي هنري شوراي اسلامي شهر بابل و همچین تعامل اداره ي فرهنگ ارشاد اسلامي شهرستان بابل با موسسه فرهنگي هنري پينار اجرا خواهد شد.

اين كارگردان افزود: شهروندان و تماشاگران با هم ذات پنداری در ناخودآگاه، وارد بازي شده و  بصورت عینی همانند بازيگران نظر و مشكلاتشان را در فضاي شهر و شهر نشيني منعکس مي نمایند و اين همان جنبه آموزشي اجرا  می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: اختتامیه این نمایش با حضور جمعی از مسئولان  و شهروندان  بعد از اجراهای خیابانی در یکی از سینماهای شهر به روی صحنه خواهد رفت.

کاسمانی در پایان با نوید اجرا (نمایش اتاق تاریک،  منتخب اجراء کشور) سال  آینده در کشور ترکیه ، از جناب آقای عسگری(شهردار)، آقای منصف(ریاست کمیسیون  شورای اسلامی) ،  آقاي حسيني( رياست اداره ي ارشاد بابل جناب ) و کلیه کسانی  که  با ما همکاری تنگاتنگ داشته اند ، تشکر به عمل آوردند.

انتهای پیام/ اس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.