تفاوت قائل نبودن بین هنر ارزشی و غیرارزشی انسان را متحیر می‌کند

0
 

خبرگزاری فارس: تفاوت قائل نبودن بین هنر ارزشی و غیرارزشی انسان را متحیر می‌کند

به گزارش کمال مهر از بوشهر، علیرضا زاکانی ظهر امروز در همایش بسیج رسانه در بوشهر اظهار داشت: این گفته رئیس جمهور قبل از برگزاری انتخابات که کاری کنیم چند سانترفیوژ بچرخد و در کنار آن هم زندگی مردم بگذرد حرفی غیرتخصصی است.

وی افزود: این گفته رئیس جمهوری در حالی بیان شده که آمریکا به عنوان نیازمند بزرگ نفت در دنیا، تولیدات دیگر کشورها را می‌بلعد و انواع شیطنت‌ها را علیه مسلمانان انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه باید فضای کشور را نقد منصفانه کنیم، تصریح کرد: این نظر رئیس جمهور که هنر ارزشی و غیرارزشی نداریم انسان را متحیر می‌کند بنابراین چرا حرف‌هایی می‌زنیم که از اساس ما را دچار چالش می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج رسانه مسئولیت بزرگی بر عهده دارد و باید فعال وارد صحنه شود و اقتضائات این صحنه را بشناسد.

زاکانی بیان کرد: بسیج رسانه باید از مصدر و جایگاه انقلاب در جهان دفاع کند و پیام انقلاب را به بیرون منتقل کند.

وی افزود: در حالی که کسانی که شعار آزادی می‌دهند، خود ریشه آزادی را می‌زنند، باید آرمان‌گرایی واقع‌بین باشیم و نقد منصفانه انجام دهیم و آزادی را پاس بداریم.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: بسیج رسانه باید دفاع واقع‌بینانه، کمک به دولت، مجلس و دستگاه قضا و حاکمیت را در دستور کار قرار دهد و در زمینه سازماندهی افکار عمومی و بصیرت‌بخشی عمل کند.

زاکانی با بیان اینکه فضای رسانه‌ای کشور نیازمند حرکت جهادی و عقلانی است، افزود: رسانه‌ها باید جلوی فرهنگ ابتذال را بگیرند و فرهنگ مقاومت را ترویج کنند.

وی گفت: فرهنگ ذلت‌پذیری بود که ملت لبنان به آن خو گرفت و موجب شد رژیم صهیونیستی به آن کشور حمله کند و 18 سال جنوب لبنان را تصرف خود درآورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برخی مسئولان توانمندی کشور را نمی‌بینند و مسیری را دنبال می‌کنند که داشته‌های ما را به باد می‌دهد.

زاکانی اضافه کرد: نگاه درست این است که اگر مذاکره‌ای داریم به عنوان نرمش قهرمانانه، با هوشیاری وارد عمل شویم.

توسعه بسیج استراتژی بقای انقلاب است

زاکانی اظهار داشت: بسیج حزب فراگیر انقلاب اسلامی و توسعه بسیج نیز استراتژی بقای انقلاب است.

وی  بیان کرد: بسیج گوش شنوای انقلاب است و این گوش شنوا چشم بینا هم دارد و آنچه دیگران نمی‌بینند را می‌بیند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: بسیج در دوران فتنه از نظر بصیرت‌بخشی به خوبی میدان‌داری کرد و در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان ایستاد.

زاکانی گفت: اگر بسیج نبود ستون فقرات دفاع مقدس می‌شکست و اکنون نیز توان بسیج برای حمل بار انقلاب است و بسیجی در مقابل خود و دیگران مسئولیت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.