لزوم ساماندهی و مدیریت شبکه توزیع در استان البرز

0
بازدیدها: 119

به گزارش کمال مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهرداد مظفری افزود: همکاری دستگاه‌های ذیربط به منظور تأمین امکانات مورد نیاز امور دام استان در بحث ذخیره‌سازی اقلام و نهاده‌های دامی مورد نیاز ضروری است.

*لزوم ساماندهی و مدیریت شبکه توزیع در استان البرز

این مسئول همچنین بر لزوم ساماندهی و مدیریت شبکه بازار تاکید و تصریح کرد: باید شبکه توزیع به گونه‌ای مدیریت شود که اقلام مورد نیاز مردم به سهولت در اختیار آنها قرار گرفته این مدیریت به کاهش قیمت‌ها بیانجامد.

وی حفظ و تعادل قیمت‌ها را به عنوان یکی از مهمترین ابزار کنترل بازار ذکر کرد و بر توجه هر چه بیشتر در این زمینه تاکید کرد.

مظفری گفت: گشت‌های ویژه تلفیقی نیز باید از سوی اصناف، جهاد کشاورزی، دانشگاه‌ علوم پزشکی، فرمانداری و نماینده استانداری  مورد توجه قرار گیرد تا اوضاع به نحو مطلوبی  کنترل شود.

*نظارت بر کالاها و خدمات در پایان سال تشدید شود

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرز در ادامه سخنان خود بر تشدید نظارت و بازرسی بر بازار در ایام پایان سال تاکید کرد و افزود: این نظارت در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز در دستور کار قرار دارد تا آرامش جامعه و رضایت مردم را در بر داشته باشد.

به گفته وی، در این طرح، نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای تولیدی، صنفی و خدماتی افزایش یافته و برخورد با تخلفات احتمالی نیز در دستور کار قرار می‌گیرد.

مظفری بیان کرد: افزایش تعداد بازرسی، ناظران افتخاری و نیروهای تعزیراتی و تمام بخش‌هایی که به نوعی حتی کمترین فعالیت را در این طرح داشته‌اند به کمک سازمان بازرسی آمده و از تمام ابعاد و زوایا بر این مراکز بازدید داشته و فضای روانی را به سمت رضایتمندی بیش تر مردم پیش می‌برند.

 

 

 

 

 

 

 

فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید