خانه / اخبار اصلی / کشف کارگاه غیرمجاز بسته بندی تخم مرغ در کرج

کشف کارگاه غیرمجاز بسته بندی تخم مرغ در کرج

مدير بازرسي و نظارت اصناف استان البرز در گفتگو با «کمال مهر» ؛به دنبال دريافت گزارش هاي مردمی مبني بر وجود، کارگاه  غیر مجاز چاپ روی تخم مرغ و بسته بندی در حیدر آباد کرج؛اين موضوع در دستور كار بازرسين این اداره قرار گرفت.

وی گفت:بعد از ظهر امروز(سه شنبه) طی حکمی توسط قاضی تعزیرات کرج و  با حضور بازرسان این اداره و اداره نظارت بر اماکن ناجا و کارشناس اداره دامپزشکی با حضور در محل ؛ طی دستور قاضی این کارگاه پلمپ گردید.

رستمي اظهار داشت:در اين كارگاه ،حدود یک تن تخم مرغ که در شرایط کاملاً غیر بهداشتی و نامناسب بسته بندی می شد کشف و ضبط گردید.

وی در ادامه افزود : فعاليت هاي غيرمجاز  انجام شده در اين كارگاه توسط بازرسين واحد بازرسي و نظارت اصناف صورتجلسه و تشکیل پرونده شد و  براي اعمال قانون به مراجعه ذيربط ارجاع گردید .

رمضان رستمی، از شهروندان خواست به منظور جلوگيري از انجام فعاليتهاي غيرقانوني در سطح استان البرز ، در صورت مواجه شدن با اينگونه موارد ، تخلف انجام شده را با شماره تماس(5- 02632218154) به واحد بازرسي و نظارت اصناف استان اعلام نموده و یا حضوراً به آدرس:کرج میدان آزادگان ابتدای خیابان برغان واحد بازرسي و نظارت اصناف استان البرز مراجعه نمایند  و یا با شماره “124” تماس حاصل نموده و تخلف مورد نظر را اعلام نمايند.

انتهای پیام/

درباره‌ی واحدخبر

همچنین ببینید

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.