تارخ انتشار: شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۴
کد خبر : 210818
چاپ خبر

افشاگری جنجالی تیراندازان درباره کار‌های غیراخلاقی سرمربی تیم ملی!

دو نفر دیگر از اعضای خانواده تیراندازی با کمان ضمن تأیید فحاشی و استفاده از مشروبات الکلی سرمربی کره‌ای تیم ملی به ابعاد جدیدی از اتفاقات پشت‌پرده این فدراسیون پرداختند

افشاگری جنجالی و تکان‌دهنده درباره سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمانبه گزارش گروه وبگردی «کمال مهر»؛ متأسفانه تیراندازی با کمانحال و روز خوبی ندارد و قرار است انتخابات این فدراسیون بعد از مدت‌ها وقفه سرانجام در یکی دو ماه آینده برگزار شود. هر روز شاهد حواشی جدید در این فدراسیون هستیم.

در هفته گذشته خبری آمد که سرمربی کره‌ای تیم ملی در اردوهای تیم ملی به ورزشکاران فحاشی می‌کند و از مشروبات الکلی در اردوی تیم ملی استفاده می‌کند.

دبیر فدراسیون نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و ضمن تکذیب این خبر، از فراخوانده شدن بازیکن تیم ملی که این موضوع را افشا کرده بود به کمیته انضباطی خبر داد. حال بعد از چند روز دو نفر دیگر از اعضای خانواده تیراندازی با کمان، ضمن تأیید شرب خمر و فحاشی سرمربی کره‌ای تیم ملی، به ابعاد جدیدی از اتفاقات پشت‌پرده این فدراسیون پرداختند.

راحله خیرالله‌زاده ورزی، مربی سابق تیم ملی تیراندازی با کمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص مسائل و حواشی روزهای اخیر در فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: خبرهای حاشیه‌ای در مورد مربی کره‌ای تیم ملی مطرح شده و من هم قبلاً در مورد مسائل فنی تیم و برخی مسائل اخلاقی مربی کره‌ای تیم ملی صحبت کردم. حرف‌هایی را که از طرف ملی‌پوشان مطرح شده تأیید می‌کنم البته پیش از این وقتی مصاحبه کردم حکم پایان مأموریت من را صادر کردند اما ترس را کنار گذاشتم و باید واقعیت‌ها را بگویم.

وی در ادامه افزود: ما همه دوست داریم که تیم ملی دوباره به روزهای اوج خود برگردد و برای این هدف تلاش می‌کنیم. ما قبلاً حقوق و بیمه داشتیم ولی الآن شرایط برای ملی‌پوشان سخت است. من پیش از این به‌عنوان ملی‌پوش در تیراندازی با کمان بودم ولی به‌خاطر فوت مادرم مدتی از تیم دور بودم و وقتی به‌عنوان مربی به این رشته بازگشتم کاملاً تعجب کردم. مدتی مبارزه کردم تا بچه‌ها و مربیان به حق و حقوق خود برسند اما نتیجه نداد.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ بوسان تصریح کرد: وقتی موضوع برگزاری انتخابات مطرح شد همه خوشحال شدیم و امیدوار بودیم که فردی آشنا به تیراندازی با کمان وارد فدراسیون شود و این رشته را از بحران خارج کند اما متأسفانه موضوعاتی را می‌شنویم که کم‌کم ناامید شدیم.

وی خاطرنشان کرد: بحث حضور شعبانی‌بهار در فدراسیون مطرح است در حالی که او هیچ شناختی از این رشته ندارد. من شنیدم که در وزارت ورزش قرار است معاونت ورزش همگانی را حذف کنند و به‌نظر می‌رسد که برای شعبانی بهار جایی ندارند و قرار است که وی را به این فدراسیون بفرستند. من با رؤسای هیئت‌ها صحبت کردم و ظاهراً به آنها گفته شده باید به شعبانی بهار رأی دهند و حتی از برگه رأی خود عکس بگیرند. من از وزارت ورزش سؤال می‌کنم که؛ چرا نام انتخابات را به انتصابات تغییر نمی‌دهند و خیال همه را راحت نمی‌کنند؟

ورزی با اشاره به لزوم مدیریت قوی و کارآمد برای خروج تیراندازی با کمان از بحران، یادآور شد: ما نمی‌دانیم چرا شعبانی بهار بدون اطلاع از این رشته علاقه دارد تا رئیس فدراسیون شود، چرا اجازه نمی‌دهند یک نفر که آشنا با این رشته است بیاید و دوباره تیراندازی با کمان را بسازد؟ اگر اعمال فشارهای وزارت ورزش ادامه داشته باشد مشکلات تیراندازی با کمان حل نمی‌شود. آقای شعبانی بهار هم اگر ذره‌ای به‌فکر تیروکمان هستند بهتر است اجازه دهند اهلش در انتخابات ورود کند.

وی گفت: ما قبلاً ۴ سهمیه برای المپیک داشتیم اما در مدت حضور شجاعی تنها یک سهمیه آن هم توسط زهرا نعمتی که دست‌پرورده فدراسیون جانبازان و معلولان بود، به دست آمد. فدراسیون از اسم نعمتی استفاده کرد تا بگوید “سهمیه المپیک گرفتیم”.

مربی سابق تیم ملی تیراندازی با کمان عنوان کرد: دبیر فدراسیون در حالی مطرح می‌کند که “هیچ بدهی نداریم” که من بشخصه دو قرارداد دارم که پول آن را دریافت نکردم. من مسئول کمیته علمی فدراسیون بودم وقتی در مورد حواشی فدراسیون صحبت کردم بلافاصله برای من لغو مأموریت زدند.

وی تأکید کرد: حرف‌های وحید بهدانی در مورد سرمربی کره‌ای تیم ملی که با تهدید فدراسیون همراه بود کاملاً درست است و شاهدهای زیادی وجود دارد. آیا با ادعایی که همه ملی‌پوشان آن را تأیید می‌کنند باز هم می‌توانند افکار عمومی را گول بزنند؟ ما همه متعجب هستیم که چرا اینها اصرار به ماندن این مربی دارند. این مربی تعادل روانی ندارد و کمان ورزشکاران را سر تمرین می‌شکند. او به یک دختر زیر ۱۶ سال و در تمرین فحاشی کرد و از الفاظ رکیکی استفاده کرد که شرم‌آور است.

عضو سابق تیم ملی تیراندازی با کمان خاطرنشان کرد: زمانی که پارک، بهدانی را از تیم ملی خط زد، این بازیکن از او پرسید “من در جواب مادرم که برای حضور من در تیم ملی و خرید کمان طلای خودش را فروخته، چه‌دلیلی برای حذف از تیم ملی بیاورم؟”، بعد از چند لحظه فکر کردن گفت “به مادرت بگو از تو خوشم نمی‌آید”. متأسفانه افراد با این استدلال از تیم ملی خط خوردند.

ورزی از فدراسیونی که با وجود چنین رفتاری این مربی را هنوز در رأس تیم قرار داده و در مقابل کسی که واقعیت را گفته تهدید به حضور در کمیته انضباطی می‌کنند انتقاد نمود و گفت: اگر فدراسیون بهدانی را به کمیته احضار کند شاهدان زیادی همراه او در کمیته شرکت می‌کنند تا واقعیت را بیان کنند.

وی با اشاره به عدم حفظ منابع فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: قبلاً که در تیم ملی بودم یک سایت خوب و زمین چمن مناسب داشتیم اما وقتی بعد از یک وقفه و به‌عنوان مربی برگشتم همه چیز نابود شده بود. سقف سالن بادی پاره شده بود و در آن آب جمع می‌شد به‌طوری که در زمستان قابل استفاده نبود. من دوست دارم از شجاعی بپرسم؛ چه کینه و نفرتی از این رشته داشت که با حضورش همه چیز را خراب کرد؟

وی در خصوص دلیل بیان این مطالب در آستانه انتخابات فدراسیون گفت: اگر همه تا الآن ساکت بودند و اعتراض نمی‌کردند به این دلیل بود که اجازه داده نمی‌شد کسی صحبت کند. الآن که فضا باز شده و فردی که همه منتقدان را اخراج یا به کمیته انضباطی احضار می‌کرد، از فدراسیون رفتنی است و نمی‌تواند کسی را بترساند، همه درد این شش سال را فریاد می‌زنند.

حواشی سرمربی کره‌ای تیم ملی تیراندازی با کمان تمامی ندارد و هر روز ابعاد جدیدی از وی نمایان می‌شود.

یکی از ملی‌پوشان تیراندازی با کمان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در حالی که به‌دلیل نگرانی از حذف از تیم ملی خواست که نامش فاش نشود، اظهار داشت: متأسفانه پارک، سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان تکه‌کلام‌هایی دارد که فحاشی است و الفاظ رکیکی به‌کار می‌برد. حتی در یکی از تمرینات بارها از این الفاظ در مورد من استفاده کرد که من حتی این موضوع را با خانواده‌ام مطرح نکردم.

وی در ادامه افزود: این سرمربی چندین بار از بچه‌ها خواسته تا برایش مشروبات الکلی تهیه کنند و در مسابقات خارجی علناً مشروب می‌خورد و بوی الکل او کاملاً مشخص است.

ملی‌پوش کشورمان یادآور شد: فحاشی‌های پارک مقابل مسئولان تیم ملی بود و همه اعضای تیم شاهد این رفتار هستند. ما نمی‌توانیم اعتراض کنیم و مسئولان می‌گویند که او عصبانی است که این رفتار را دارد. آنها کاملاً در جریان استفاده پارک از مشروبات الکلی هستند.

وی یادآور شد: متأسفانه معیار انتخاب ملی‌پوشان از سوی پارک، مسائل فنی و رکوردها نبوده و نیست و بر اساس معیارهایی غیرفنی افراد را دعوت می‌کند. مدت‌هاست که شجاعی را به‌عنوان رئیس فدراسیون ندیدیم. فدراسیون هم مرتباً به ما اعلام می‌کند که بدون هماهنگی با روابط عمومی اجازه مصاحبه نداریم و به‌خاطر خط خوردن از تیم ملی بهتر است نام من برده نشود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

 • آخرین اخبار
 • هیات رئیسه جدید شورای شهر کرج انتخاب شدند/ عباس زارع با ۹ رای بر کرسی ریاست شورا نشست
  مدیریت شهری حلقه مفقوده پروژه های عمرانی شهر کرج/ دو دستگی شورا را به سمت سلب عضویت یا انحلال می برد/ ضعف نظارتی استاندار و فرماندار در انتصابات اعضای شورا
  گفتمان «گونی» و «احمق نادان» آن روی سکه «برو به جهنم» است!
  گردونه گرانی خودرو به نفع دلالان!/ پرونده تخلف خودروسازان به سازمان حمایت رسید
  حکمت گفتن الحمدلله پس از عطسه کردن چیست؟
  دومین جلسه دادگاه مشایی؛ از پرسش و پاسخ قاضی و متهم تا تلاش‌ها برای برهم زدن نظم جلسه
  واکنش الهام چرخنده به ادعای جنجالی خواهران منصوریان
  بازیگرسریال پایتخت درگذشت
  علت تابوت سُربی پرنس دایانا چه بود؟
  ثبت سالانه ​​۱۰۰۰ مورد کلاهبرداری ازدواج در چین!
  با تخلف منجر به تصادف خودروهای امدادی – خدماتی برخورد قانونی می شود/ چراغ گردان روشن خودروهای ماموریتی به آنها اجازه تخلف می دهد
  برگزاری رزمایش عاشورایی با حضور ۱۹ گردان بیت المقدس در البرز/ ۶۰ گروه جهادی بسیج به مناطق ۱۰ گانه استان اعزام می شوند/ اجرای ۱۴ پروژه محرومیت زدایی کلان در مناطق کمتر توسعه یافته
  مسکن‌های گیاهی با خواص بی‌شمار درمانگر را بشناسید!
  ۵ اشتباه رایج بهداشتی که نمی دانستید
  البرز خنک می شود/ توصیه به شهروندان؛ از اسکان موقت در حاشیه رودخانه ها خودداری کنید
  تیم ملی! در تبریز / تازه وارد‌های بازنده/ دوباره معروف شدند/ حسن ختام شیرین
  دلار ۴۲۰۰تومانی، افتادن در تله آمریکا بود/ دیگر اشتباه نکنید آقای ظریف
  وقتی دولت حواسش نیست! +عکس
  دلیل احتکار ۸۰۰۰ خودرو کشف شده چیست؟
  دیگر اشتباه نکنید آقای ظریف!
  کتابی که همه باید بخوانند
  تمامی حقوق متعلق به وبسایت خبری تحلیلی کمال مهر بوده و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
  Powerd By: Kordaki.Net